Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Viewty Snap GM 360-at...

LG Viewty Snap GM 360-at vennél vagy Sony Xperia X10 Mini-t? Vagy ezekhez hasonló teló?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem X10 minim van. Minden tökéletes rajta (de androidos, arról tudni kell h net nélkül nem sokat ér /van rajta wifi is/). Szinte minden programot, játékot Marketről lehet letölteni (van ingyenes és fizetős is). Nagyon szép képeket lehet vele csinálni, de nem sok beállítási lehetőség van a kép készítése közben. A háttérképpel sok baj van, főleg ha látni is akarod (a widgetek miatt). A pro változat könnyebben kezelhető. Hát, kb, ennyi amit tudni kell róla.
2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Electronicperson ***** válasza:
A Sonyericson ajánlom az LG SZAR.
2010. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogy lehetne összehasonlítani két különböző árfekvésű telót ???

Az Opel is "szar" egy Merci mellett. A Merci is "szar" egy Ferrari mellett. Balatoni nyaralás is "szar" Hawaii-hoz képest.

Én most vettem LG-t (8900-ért, T-Mobile Webshop), de az Xperia 45000-be kerül. Tehát ÖTSZÖRÖSE !!!

Az Xperia is "szar" egy Galaxy vagy egy Desire mellett.

Az LG jobb egy Samsung 5230-nál, vagy Corby-nál, SE Cedar-nál, Pulse Mini-nél,vagy a Nokia 22.. és 23.. sorozatnál...stb.

Tehát csak azonos árfekvésen belüli telókat lehet összehasonlítani (szerintem).

2010. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Keresd meg ezt: "Melyik telefont válasszam? -LG GM360 (Viewty Snap) -Nokia 5230 -Samsung 5230" ( http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2010. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!