Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericson xperia x10 mini...

Sony Ericson xperia x10 mini pro-m be adta a kulcsot. Valakinek lett még hasonló problémája vele? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Nos az lett vele, hogy ültem a buszon, és egyszer csak az érintő képernyő alsó része nem reagált rendesen. Nem ütődött meg, nem esett le (teljesen karc és ütésmentes is, 1hónapos se volt). Aztán nem tudtam már az aksiját tölteni. Bevittem a telefont a vodához (mivel 2 év garancia), és elvitték és azt mondták, hogy el van törve benne valami és ez nem gyári hiba, hanem nyilván én csináltam vele valamit, és meg se csinálták, és még a garanciát is levették róla.

Na szóval most elvittem egy szervizbe, és azt mondták, hogy a forrasztás engedte el, ami a gyártó hibája, mivel olyan gyenge anyagból csinálták meg (Ott ahol a töltőt kell bedugni), hogy már attól is eltörhetett (elengedhette a forrasztás), hogy a töltőt be,-ki teszem. Mit tegyek? Írassak vele papírt, és vigyem be a vodához? Érek el vele valamit?


2011. szept. 15. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Fix ezt csinálták velem mikor a Samsung j700-som tönkrement, azt mondták én tettem tönkre s pont ahol tölteni kellet az a része törött le a lapról... szemét dolog, hogy tesznek rá, hogy megjavítsák, inkább azt mondják te cseszted el...


Én nem csináltam cirkuszt mert nem egy vagyont érő teló de azért te szerintem nyugodtan mehetsz cirkuszolni... sok sikert.

2011. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ha nem tört le teljesen akk megtámasztva valahogy nem lehet tölteni? A samsungomat úgy még egy darabig lehetett. Vagy ha nem akarod leordítani az eladók fejét vehetsz külön aksitöltőt is, sajnálom, hogy tönkrement a telód :S
2011. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja... nem olvastam figyelmesen, ha már megcsinálták neked attól még megmondhatod nekik a magadét...
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!