Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PDF-et kezelo mobiltelefont...

PDF-et kezelo mobiltelefont keresek, otletek?

Figyelt kérdés

Az ara ne haladja meg a normalis kategoriat, magyarul nem szeretnek fel kilonal tobbet kolteni ra, mar az is horribilis osszeg szamomra egy ilyen ketyereert.

Formara noies legyen. Csak otleteket varok, hogy ti milyenekrol tudtok. Favorit a Samsung, de barmi szoba johet, ami izlesesen nez ki. Nem szukseges az, hogy hiperszuperokos legyen, eleg ha van benne mp3, kamera, es .doc, .pdf, .txt, .xml file-okat tudjon kezelni.

Most Corbym van, de osszetortem a kijelzot, es azon gondolkozom, hogy nem javittatom meg, hanem inkabb veszek egy uj telefont...


2010. dec. 25. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3?
2010. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Samsung GALAXY S - GALAXY 3.
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs a Galaxy S-ért. Ha nem akarsz nagyon mélyen zsebbe nyulni, akk Galaxy 3, amely nagyon jó választás. Android miatt kiemelkedik a többi közül, mégis olcsó tud maradni. És hát azért tényleg, Samsung az Samsung. Nekem is jobban bejönnek az újak, mint bármely Nokia vagy LG. ;)
2010. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de ez mar a qrvadraga kategoria. Kicsit olcsobbat... Nem kell, hogy ennyi mindent tudjon.
2010. dec. 25. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát azt mondtad fél k-ig, az 50 ezer... A Galaxy 3 meg 52000 domino csomagban...


[link]


Azért az amit kértél, egy jó telefont kíván, ennél csak gagyibb van és jóval több komrpmisszummal... Ksiebb kijelző meg egyebek...

2010. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De irtam azt is, hogy nem telefonosok arat tekintem, mert nem akarok ujra domino meg ilyen f**sagokat... egy telefont akarok venni, akarhol. brutto arat kerek, nem a tmobilet (amit amugy is ruhellek), vagy masikaket, mert azokhoz uj sim meg mittom is van....... az pedig nem kell.
2010. dec. 25. 21:54
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyebkent a corbym merete pont tokeletes, annal nagyobb nem kell.

Meg egyszer mondom, NEM akarok nagyon okosat.

2010. dec. 25. 21:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy meg, ha nagy kijelzore hajtanek, vagy netbookot, vagy ebook readert vennek sokkal dragabban...
2010. dec. 25. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsesz, de a PDF megnyitásához egy minimális tudású telefonra van szükséged. Ne várd h neked gyártanak egy szar, olcsó telefont, ami csak PDF-et tud és mást semmit. Természetesen maga után még sok alkalmazást húz, ami ugye viszi az árat exponenciális görbében.... :)
2010. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vartam, de amire kulso alkalmazast lehet tenni, nekem az is jo. A Corby is ilyen. A nagyobb pdf-eket keptelen volt kulso alkalmazas nelkul megnyitni.
2010. dec. 25. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!