Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS iPhone 4 segítség! Az...

SOS iPhone 4 segítség! Az első töltéssel kapcsolatban kellene segítség?!

Figyelt kérdés
Felraktam tölteni és utána raktam bele a telefonba a sim kártyát. kérte is a pinkódot, de az itunes azt írja, hogy húzzam ki az usb-t és utána dugjam vissza. nekem meg azt mondták, hogy folyamatosan kell 16 órát tölteni. a kérdésem végülis annyi lenne, hogyha most kihúzom az usb-t és visszadugom, akkor ártok-e ezzel a telefonnak? hogy megszakadt a folyamatos töltés. első töltésnél van valami szerepe az itunesnak?
2010. dec. 25. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt árt neki, és neked is, mert bosszúból steve jobs eljön érted fekete autóval, és egy embernagyságú ájfónt szétver a fejeden, amiért ki merted húzni a szent telefont az energiaellátás hálózatáról...
2010. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem azt jelenti hogy azonnal húzd ki.

Ráérsz akkor, amikor a telefon kiírta hogy feltöltve. De nem 16 óra múlva.

2010. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fkris ***** válasza:
hát én nemtudom de ha Lítium-Ion akksi van bene, akkor nem ekll 16 órán át tölteni, csak addig amíg 100% os nem lesz.
2010. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat :) akkor úgy csinálom, hogy most megvárom, míg teljesen feltölt, utána kihúzom a gépről, aztán meg visszadugom. nem várok 16 órát
2010. dec. 25. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!