Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz telefon a vodafone...

Miért rossz telefon a vodafone 547i?

Figyelt kérdés
a minösége miatt? vagy kevés az amit tud?
2010. dec. 26. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy rossz?

Talán az a buta okoskodó Homo Sapiens származék aki azért képes lenézni egy készüléket amiért nem híres-neves gyártó logója fityeg az elején.

Ez a készülék ZTE gyártmány, a maga kategóriájában a tudásra sem lehet panasz.(Érdekes ha ZTE Blade van a dobozra írva nem fikázza senki!)

2010. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz az! sőt az olcsósága ellenére nagyon sok mindent tud! a huawei és a ZTE is feljövő cégek
2010. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem rég vettem 1 ilyen telefont és utálom!

Nem akarom felsorolni most az öszes hibáját, mert fárasztó lenne anyit írni;)

Pl.: az érintőképernyője pontatlan, lassan regál, gyakran lefagy, a kijelzője csúnya, pixeles, lassú stb.

Szóval soha többet vodafone, soha többet zte!

2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó...enyi pénzért nem gázos telefon, meg lehet venni nyugodtan de mint már kifejtetem vannak hibái...
2011. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!