Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil internettel hogy is van ez?

Mobil internettel hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Telenornál vagyok, feltöltő kártyás telefonom van. Jelen pillanatban csak pár száz forint van a kártyámon. De a lényeg: tegnap telefonról neteztem órákon át, ám az egyenlegem nem változott egy forintot sem. Lehet az, hogy ingyen ment a net vagy majd meglepetésként kiszúrják a szemem az irdatlan magas telefonszámlával?

Értelmes válaszokat előre megköszönöm! :)


2010. dec. 27. 12:04
 1/6 perettyó ***** válasza:
az egyik barátom is így járt és a kártyás készüléken csinált -12000 es egyenleget
2010. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telenor ilyenkor minuszba számláz, ha feltöltöd egyenleged szépen lekapja!
2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Feltöltősnél nem kaphatsz számlát, csak az egyenlegedből gazdálkodhatnak. Lehet hogy nem mobilnetet használtad hanem rácsatlakoztál egy helyi hálózatra.
2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként az egyenlegemet megnéztem és ugyanúgy 477 forint volt utána, mint előtte. Helyi hálózatra meg nem hiszem, hogy rákapcsolódtam, mert vonaton ültem éppen :D
2010. dec. 27. 12:18
 5/6 perettyó ***** válasza:
haveromnál is ez volt 1 honappal késöbb vette észre mikor töltött rá pénzt azt így is volt rajta -x ezer
2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) igazából nem is izgat annyira, csak tegnap úgy belefeledkeztem, hogy csak na, és szerettem volna tudni, hogy akkor most mire is számítsak :) és mégegyszer köszönöm :)
2010. dec. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!