Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék spórolni a...

Hogyan tudnék spórolni a mobil internettel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy telefonra van az opera mini aklakmazás ami letömöríti az oldalt és igy egy ora netezés csak 5-6mb, míg pc-n ugyan ezzel a nettel sokkal több.

Nincs valami hasonló program pc-re, ami ugyan igy lecsökkenti az oldal méretét, ez álltal kevesebb adat forgalmat generálva.


Te hogy spórolsz az adat forgalommal? (persze csak ha van mobilneted)


Légyszi csak normális válaszokat,ilyeneket hogy ne üljek annyit előtte, vegyek kábeles netet hagyjuk, köszi!


2010. aug. 22. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdésed, én is kíváncsian várom a válaszokat.
2010. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy elég nagy lépés lenne hogy mondjuk a képek megjelenését kikapcsolod,magyarán csak szöveget látod képek helyén egy X-et,szerintem harmadára csökkenne a letöltött forgalom
2010. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Asztali számítógépen is van adattömörítés az Operában, ugyan azt a technikát használja mint a Mini nevű rokona.

Opera Turbónak hívják a funkciót.


[link]

2010. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 22. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért azt az 5-6MB/óra adatforgalmat ne vedd készpénznek... Nem mindent lehet ennyire tömöríteni.
2010. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én régóta nyomom telefonon és mindig megnézem mennyi az adatforgalom a netezés útán, mindig 6mb alatt van :D


Márt ne vegyem kézpénznek?

2010. aug. 22. 12:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Lemértem mennyivel jövök ki jobban opera turbóval mint firefoxxal:


opera turbo vs mozilla firefox (Ugyan azok az oldalak)

500kb | 2000kb = szóval kb 4x annyi oldalt tudok megnézni!


Operába a képek le voltak tiltva!

2010. aug. 22. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, szöveget persze, az tömöríthető, a html meg tiszta szöveg. Mondjuk képek nélkül meg nem olyan jó a netezés :)
2010. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!