Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan mobiltelefonra...

Létezik olyan mobiltelefonra telepíthető videólejátszó program aminél a filmbe bele lehet tekerni vagy ahol a "pillanatállj"-jal megállított filmet egy későbbi időpontban onnan tudom folytatni?

Figyelt kérdés

Ha filmet nézek a telefonomon és valaki hív közben a beszélgetés végeztével nem tudom a filmet ugyanonnan folytatni, megint elölről kell kezdenem.

Tudom, nem egy eget rengető probléma, és a telefon telefonálásra való, de mégis...

Ha tud vki ötletet segítségét előre is megköszönöm!

Üdv mindenkinek!! :)


2009. jan. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telód van?

Mert nekünk is ez volt a "bajunk"! :)

Kb két hónapig tök abban a hitbe voltunk hogy nem lehet de aztán a sok keresgélés után rájöttünk tök véletlenül!Amúgy egy Sony ericson V630I-röl van szó!És a szórakozás menü alatt volt! :)

2009. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van egy Sony Ericsson w810i-m, páromnak meg Nokia 6300.

Mindkét telefon típushoz érdekelne a progi neve

2009. jan. 28. 19:26
 3/4 anonim válasza:
100%

A SE-re úgy tudom nincsen, de a 6300-ra lehet, mivel Symbian OS van rajta.

Sajnos még n em volt symbianos telóm, de abban biztos vagyok, hogy létezik :)

2009. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, symbian-on lehet tekerni, leállitani
2009. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!