Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találok semmit a...

Miért nem találok semmit a telefonon amit küldtem rá?

Figyelt kérdés
x10 em van szedtem már le androidos játékot de azt se találom a telefonon nem tudom hová menti a telefonra vagy melyik menü alatt érhetem el?akinek x10 e van az nem segítene nekem majd privátba adok egy msn-en cÍmet és beszélünk
2011. jan. 4. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Marketről letöltesz egy alkalmazáskezelőt. Ezzel meg tudod keresni, hogy hova másoltad fel a dolgokat, utána meg telepíted.
2011. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*fájlkezelőt
2011. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a marketről való letöltés pénzbe kerül?
2011. jan. 4. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A Marketen egyenlőre Magyarországról csak az ingyenes alkalmazásokat lehet letölteni, szóval az alkalmazásért nem fogsz fizetni, de ha nem wifit használsz akkor a szolgáltatód felé az adatforgalmi díjat fizetned kell. Használj wfift és csatlakozz fel egy wifi hálózatra.
2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem van itthon wifi de nem tudok rácsatlakozni.. hogy kell? és próbáltam fellépni a marketre de valami telepítést ír ki.
2011. jan. 4. 19:59
 6/7 A kérdező kommentje:
küld el privibe az msn-en és felveszlek jó tesó?
2011. jan. 4. 19:59
 7/7 A kérdező kommentje:
megkaptam leveled felvettelek msn-re mikor vagy fent?
2011. jan. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!