Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth fülhallgató beüzemelés?

Bluetooth fülhallgató beüzemelés?

Figyelt kérdés
Vettem egy fülhallgatót a telefonomhoz, de csak töltő van hozzá, és nem tudom hogy kell összekötni a telefonnal hogy szóljon. Mert így nem csinál semmit ha bekapcsolom. De más csatlakozót nem látok mint a töltőét, vagy hogy kell összedugni?
2011. jan. 8. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp azért bluetooth(vezeték nélküli)mert semmit nem kell sehová dugni!

Készülékeden bekapcsolod a bluetooth-ot+a headsetet is bekapcsolod, aztán a Beállítások menüben összepárosítod a headsettel és már működik is.

Ha hívást is szeretnél fogadni vele, akkor szintén a beállításoknál kiválasztod a headset vagy automata funkciót.

2011. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A készülékhez szokott lenni használati utasítás. Vagy a neten is megtalálható. Igazán szájba rágósan van leírva benne minden, amit lehet és kell vele csinálni.
2011. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vettem a régi Sony Ericsson-hoz Bluetooth fülhallgatót.. Nekem csak be kellet kapcsolni a telefonon a bluetooth-ot, valamint a fülhallgatót és azonnal felkínálta a lehetőséget a telefon a párosításra.. A párosítás után már lehetett is használni..
2011. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!