Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok a mobilomonom...

Nem tudok a mobilomonom ingyen facebookozni mert amint rámegyek azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető :S Valakinek van még ilyen telója (samsung s5230) és neki müködik? Nektek müködik?

Figyelt kérdés
A Facebook, küldött egy sm-s abban pedig egy linket ( [link] rámentem a linkre 30-as vagyok de azt írja, hogy a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető :S isimnek úgyan ilyen a telója neki jó (samsung s5230) Valyon mi lehet a baja? Lehet, hogy valamit bekénne állítani rajta? Már próbáltam de semmi olyat sem látok, hogy le lenne tiltva a net. nektek jó??
2011. jan. 8. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az iwiwet(m.iwiw.hu), jelenleg az is ingyenes a tmobile hálózatábol. Ha azzal sem működik, akkor internet-beállításokkal van baj, ha pedig igen, akkor tényleg nem érhető el átmenetileg a weboldal.
2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt sem engedi :( biztos a beállításoknál kell valamit csak az a baj, hogy nem tudom h ott mit :SS
2011. jan. 8. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
ha m-mel kezdődik, akkor nem ingyenes... ha nullával, akkor igen.
2011. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs beállítva semmilyen internetcsomag, akkor azt nem a telefonban kell keresni. A szolgáltató állítja be, illetve nála tudsz előfizetni egy csomagra. Ha ez nem történt meg eddig, akkor szintén nem lesz elérhető szolgáltatás a telefonon, ahogy nálad is jelzi.
2011. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Át kell váltanod a telefonod NETSTART-ra a 1430-on.

De nekem alapból felment a netre, nem volt vele semmi gond.

Nekem is s5230-van 30-as vok és domino-s.


az m.facebook.com fizetős

a 0.facebook.com ingyenes


a címre oda kell figyelni. :P

2011. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!