Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani, hogy a...

Hogy kell beállítani, hogy a telefon a zenelejátszás során az album borítót kis képként odarakja? LENT!

Figyelt kérdés

Nem a telefon beállításával van probléma, mert egy-két fájlnál odarakja.

Néhány fájlhoz kerestem borítókat és a winamppal beállítottam, de a telefon mégsem jeleníti meg.


Mi lehet a baj? Hogy tudom megoldani?


2011. jan. 12. 10:14
 1/6 anonim válasza:
Kihagytad a legfontosabbat, hogy milyen telefonról van szó. Mert minden gyártónál, sőt egyes típusoknál is más.
2011. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt (SE w580i) egy java-s progim, a TagTools. ezzel a telefonon is lehetett borítót hozzáadni. azt megjelenítette. számítógépen amiket próbáltam egy se volt jó.
2011. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Samsungom van

Azok a borítók amiket nem én raktam be, hanem így szereztem a zenefájlt ott vannak. Csak amiket én állítok be nem.

2011. jan. 12. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem keresd meg a TagTools-t (asszem a seria.hu-ról szedtem le anno), biztos működik Samsungon is
2011. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elvileg a telefon képes megjeleníteni, mert van ahol megjeleníti, de amiket én rakok be, nem.

Szerintem a gépen kell valamit beállítani. Elvileg a winamppal is lehet.

Telóra mindenféle programokat nem nyomok fel.

2011. jan. 13. 09:18
 6/6 perettyó ***** válasza:

A kis kép(albumborító) nem a telefon beállítás fügvénye hanem a zene számé.A modern zeneszámokban van 1-2 kb ami a szám címe illetve az albumborító na már most ha magából a számból hiányzik az albumborító akkor max hozzá tudod csatolni legalább is nokiáknál meg lehet csinálni fél mp alatt a samunál nem tudom de ha gondolod azt leírom hogy anokiában hogyan van (lehet a samuban is így lesz)

1. lépés:leszeded netről az album borítót majd át másolod a telóba a képek közé

2.meg nyitod a zene lejátszót

3, ki keresed a számot

4.opciókban elvileg van olyan hogy albumborító rá nyomsz

5.opciók->modosítás

6.kiválasztod a képet

és ennyi nokiánál így van samunál nem tudom

2011. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!