Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone tényleg olyan jó?...

Az iPhone tényleg olyan jó? Vagy csak azért szeretik, mert az a menő?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy venni kéne...megnézem a tulajdonságait, a sok memória tetszik, meg a Wifi...más nem nagyon. Szerintem nem éri meg az árát.
2011. jan. 12. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?Mire használnád?
2011. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, netezésre, telefonálásra használnám.
2011. jan. 12. 17:20
 3/19 anonim ***** válasza:
mennyire vagy online?twitter,facebook,myspace,foursquare,gowalla,gomiso?mennyire nyomod ezeket?
2011. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
szerintem sem éri meg az árát, inkább valami high-end androidos telefont vegyél helyette, a htc jókat gyárt
2011. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nemtom
2011. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
a MINŐSÉG MIATT olyan jó, nagyon egayszerű logikus szoftver, igazi apple, aki szidja annak nincs
2011. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Első 3 közösségi oldalt ismerem, a másik 3-at nem...és nem sokat vagyok online. Inkább böngészésre, e-mailezésre kellene.
2011. jan. 12. 17:31
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Inkább csak a nevet kell megfizetni, hasonló tudású, megbizható készülékek feleannyiért is kaphatók
2011. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

17:26 megmutatja, milyen egy átlag iphone-os:

"akinek nem ez van az egy szar"


Nem lenne igazából olyan rossz telefon, csak az ár/érték aránya nem éppen ideális.

Tehát olyan 100-at még kiadnék érte, viszont 200 fölött egy iphone 4? Menjetek már.


HTC jobb telefonjai olcsóbbak, és sokkal többet tudnak, vagy a Samsung Galaxy S.


Ja és mire sikerül ráraknod usb-n keresztül egy zenét, vagy bluetooth-on átküldeni egy fájlt, addigra eltelik 3 nap.


Tehát csak azért szeretik, mert menő.

2011. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt. 5 hónapig, amiután az unokatesómnak eladtam. Az kétségtelen, hogy a minősége kifogástalan, képernyője hibátlan volt, de vlhogy a rendszerével mégsem tudtam megbarátkozni. Nagyon zavart, hogy mindenből eredeti kellett, ami úgye pénzbe kerül. Azért adtam el a unokatesómnak, mert én annyira nem tudtam kihasználni azokat a felreklámozott funkcióit, nekem nem ért meg annyit, mindamennyiért megvettem, azért probáltam a pénzem kicsit visszaszerezni. Most vlmi Androidos telefon után akarok nézni, mert a tesóm Galaxy S-je nagyon megtetszett, egyszerüen megszerettem az Androidot, pedig nekem nincs is olyan. Ami funkiót egy normál ember kitud használni, az minden benne van az Androidban, mostmár szerintem is az IPhone egy túlárazott termék.
2011. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!