Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig érvényes a Családbarát...

Meddig érvényes a Családbarát kedvezmény a T-mobile-nál? Azt olvastam hogy:A kedvezményt 2007. augusztus 1-jétől 2009. március 31-éig veheti igénybe.

Figyelt kérdés
Szóval, ha most megkötöm, akkor csak márc 31 ig beszélhetek a párommal havi 890ft ért? Utánna automatikusan megszűnik? Vagy a már megkötött szerződések továbbra is érvényesek maradnak?
2009. febr. 2. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Mi decemberben aktiváltattuk a kedvezményt, és én is rákérdeztem, mert olvastam erről a szórólapjukon. Akkor azt mondták, hogy valóban jelen állás szerint március 31-ig él, de valószínű,hogy nem fog megszűnni, sőt szinte biztos. Ráadásul most megint nagyon reklámozzák. Nyilván két hónap miatt nem nyomkodnák ennyire a tv-ben is. Hát remélem nem szűnik meg, mert mi rendesen ki is használjuk.
2009. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!