Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalat; vélemények a...

Tapasztalat; vélemények a Motorola Defy-ről!?

Figyelt kérdés
A Vodafonennál venném, szerintem nagyon jó; minden meg van amit kerestem,de mégis kíváncsi lennék más emberek véleményére is!
2011. jan. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem, de nincs benne magyar menü, és VGA videófelvételt készít, viszont androidos.

Hasonló készülék a Samsung S8500 Wave, multimédia tulajdonságai legalábbis nagyjából megegyeznek, csak ez HD videót készít, és Bada op rendszer van rajta.

A Motoroláról sok mindent még nem tudni, de mindkettőt nagyon jó készüléknek tartják.

2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és nem utolsó dolog a por, ütés, és cseppállóság a Motorolánál.

Sajnálom azt a magyar menüt belőle.

A telefonoknál sajnos mindig az van, hogy mindegyikbe van valami, ami jobb a másiknál.

Ezért nem lehet tökéletes telefont venni...

2011. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt: [link]

ez alapján a teszt alapján nagyon jó, én is ilyenre gyűjtök, csak az a baj, hogy pár héttel a megjelenés után találtam ezt: [link]

keress rá googléban, hogy motorola defy fórum és sok mindent megtudsz, állítólag az újabb modelleknél már nem jelentkezik a hiba.

2011. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen mondjuk nem valószínű h a vízbe fogom dobálni viszont az jó h ütésálló is; azt nem tudom h a vodánál miért "ennyire" olcsó a t-mobile-hoz képest
2011. jan. 22. 18:32
 5/6 anonim válasza:
Azért ilyen olcsó a T-mobilhoz képest, mert ott magyar menüvel rendelkező Defy-t kapsz, míg a Vodánál nem. :(
2011. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A T-nél se kapsz magyar menüst!De amúgy jó teló!
2011. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!