Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Háttérképeket keresek Samsung...

Háttérképeket keresek Samsung S5230-as típusú telefonomra. Keresnétek még nekem?

Figyelt kérdés

Már pár napja járom a honlapokat,találtam is jó párat,de még mindig keresek,és hátha vannak hasonló telefonnal rendelkezők. Nagyon szép tájképeket találtam,azok vannak bőven,de küldhettek még,ha találtok szépeket. Mostanában "rákaptam" a mozgó háttérképekre,csak sajnos ha ráteszem a telefonomra,akkor nem foglalja el teljesen,csak a háttér egy részét. (alul,vagy felül mindig marad ki egy-egy fehér csík). Amik nagyon tetszenek még,azok a nyalakodós kiskutyák,amik kijelzővédőként funkcionálnak,de háttérképként is jók. Tulajdonképpen minden jöhet,minden mennyiségben,és ha valaki szeretne,akkor én is küldhetek az eddig meglévőkből.

Köszi,előre is!!


2011. jan. 25. 16:24
 1/4 bp1985 ***** válasza:

google-val 1 perc sem volt...

[link]

2011. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,de az S5230-nak speciális,3-as háttere van,így olyan háttérképeket keresnék,amelyek 3 képből állnak.

És mint láttad,írtam,hogy nekem is van már egy pár,amit énis a "google-s" módszerrel kerestem meg.

De azért köszi.

2011. jan. 25. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Minél bonyolultabb képernyőt teszel a telódra, annak arányában fognak egyes funkciók rosszul, vagy egyáltalán nem működni.

2011. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha csinálnál magadnak? Mondjuk elolvasod a témában feltett kérdéseket, megtalálod a válaszunkat amit már nemegyszer leírtunk hogyan kell és alkalmazod az olvasottakat.


Ilyesmit keress: [link]

2011. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!