Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG cookie vagy az Orange...

Az LG cookie vagy az Orange Boston jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello, bocs az offért! de csaknem erdélyi vagy?? :) Szerintem jobb valamivel a Boston, mert főleg a Cookie-kkal rengeteg probléma van és nem minőségi telefonok, valamint tudásban sem jeleskednek. :) Én a Boston-t választanám. Már tapasztalatból is rengeteg probléma volt LG termékeimmel!
2011. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja nem mondtam még érvet. Az LG-n kissé szar kezelőfelület, mig a Bostonon Android 1.6, frissitési lehetőséggel 2.1-es fut, tehát oprendszerben veri az LG-t. Az orange készülékében van wi-fi, mig ez a 'süteményről' nem mondható el! Nem beszélve a 600 Mhz-es processzor, mely sokkal gördülékenyebb kezelést ad a telefonnak, mint a lassú, gyenge képernyőjű LG. Ezek után semiképp nem jönne szóba az LG, emelett a készülék mellett! :)
2011. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,amúgy honnan tudtad h erdélyi vagyok?
2011. jan. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!