Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki feltöltötte véletlenül...

Valaki feltöltötte véletlenül a kártyám x összeggel. Azt kéri küldjem neki vissza. Most töltsem én fel az ő kártyáját azzal az x összeggel, vagy vissza lehet vonni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. jan. 29. 14:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vissza fogom tölteni, ez biztos, és ha felhívom a szolgáltatót, hátha tudnak mondani valamit?
2011. jan. 29. 14:19
 12/21 X Jakab ***** válasza:
Na idefigyelj "Hagyjuk már gyerek",én nem azt mondtam hogy éheznek,csak hogy kell neki a pénz,ettől még lehet telefonja,mert a mai világban nélkülözhetetlen,csakhogy te rosszindulatú vagy,és azzal oltod el a nem létező lelkiismereted,"hogy mé nem vett akkó kaját magának"
2011. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Szolgáltató nem tesz, nem tehet semmit. Gondolom, amúgy is használnád a telód, így töltsd neki vissza ugyanazt az összeget. Nem tehetne semmit a másik, de így korrekt, és nem annyit ér a becsület.
2011. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
60%

Ez becsületbeli ügy.

Én visszatöltés előtt azért kérnék egy kétsoros levelet, e-amilt, vagy sms-t, amiben névvel, címmel leírja az esetet(esetleges későbbi viták, vagy félreértések ellen), de lehel, hogy csak sok krimit olvastam..

2011. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze csak nem olyan kis összeg, és én az soha nem beszélek ennyit. De az lesz. Köszi hogy segítettetek és kérlek ne veszekedjetek, nem ér annyit!
2011. jan. 29. 14:34
 16/21 anonim válasza:
X megzsarolja névtelenül Y -t és a díjat a Te telefonodra kéri. Kisvártatva mint feledékeny családapa jelentkezik nálad, és lefeji a pénzt. Nem telik el egy hét, és a telefonszám alapján már téged keresnek, de te nem voltál előrelátó, és nem tudod, kinek passzoltad át a zsozsót, a rendőrség így már téged is gyanúsít.
2011. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

14:38, ezzel lehet ötletet adtál néhány gengszterképződménynek :D


Én megpróbálnám neki visszajuttatni, bár ha 10-20 ezret töltene rá valaki a telefonomra akkor azzal bajban lennék, mert nincs annyim feleslegben és 3-5 év alatt se beszélek le ennyit.


Egyébként akkor mi lenne, ha nem használt sim kártyára utalna valaki? Nekünk is van, néha töltünk rá egy picit, hogy ne járjon le, de kb. évente nézünk rá.

2011. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezt a genszteres választ felejtsd el! Általában tévedésből történik ilyen! Ha nem túl sok pénz, mondjuk 3e, akkor töltsd fel neki egyszerre! A szolgáltató nem tud semmit csinálni, a pénz mindenképp a te kártyádon marad! Menj be egy telós üzletbe, ahol számitógépen keresztül töltik fel, igy te már nem ütheted félre
2011. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Egyszer én is véletlenül egy számot elírtam feltöltésnél és másnak ment a feltöltés írtam,hogy küldje vissza a pénzt. A telómra stb. Baxott visszatölteni, szóval én is így állok hozzá,hogyha valaki feltöltené az én telómat pl 10 ezerrel akkor nem küldeném vissza.
2011. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Amúgy meg hallod már annyit fogsz összehivosgálni,hogy alig marad zsé a telón és így meg te buksz.
2011. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!