Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöröltem véletlenül, hogyan...

Letöröltem véletlenül, hogyan tudnám visszarakni?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link] a bekarikázott google search sávról lenne szó


2011. aug. 20. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
egyébként a telefonom samsung galaxy mini
2011. aug. 20. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt tuti nem törölhetted le, mert az egy előre telepített dolog és a kérdésedből ítélve nem igazán értesz az androidhoz így tuti, hogy nem rootoltad. A root az meg kell ahhoz, hogy a gyári dolgokat letöröld.

Te max. csak eltüntetted onnan. Az csak egy sima widget amit a widgetek közül simán vissza tudsz rakni. Nem tartott volna sokáig rájönni ha kipróbálod a telefon funkcióit. Javaslom kicsit mélyülj el a dolgokban és próbáld ki mi mindent tud a telefon. Így azért könnyebben megtanulod majd használni (és persze gyorsabban) mint ha kérdezgetsz.

2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen eltüntettem.. és nem tudom,hogyan lehet visszarakni a képernyőre
2011. aug. 20. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen olvastad végig amit írtam:

Az csak egy sima widget amit a widgetek közül simán vissza tudsz rakni.


Ha nem értenéd: ugyanúgy vissza tudod tenni mint ha egy widgetet tennél ki.

2011. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor csak az ikonját rakja vissza.. nem a kereső sávot
2011. aug. 21. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Kijelzőt hosszan nyomod előjön egy menü. Aztán ott a widgeteket kiválasztod és elkezded kikeresni a google search-et (vagy nálad lehet, hogy google kereső néven lesz) na és ezt kiteszed. Ha így sikerülni fog akkor te valamit nagyon elrontottál widget kitétel közben.
2011. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sikerült, köszönöm szépen:)
2011. aug. 22. 07:43
 8/8 anonim válasza:

HEllo!

a telefont hogyan lehet ki rootolni???

2012. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!