Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade gyors és jó okos...

ZTE Blade gyors és jó okos telefon?

Figyelt kérdés

Látam a t-mobilnál és nem tudom hogy megérné-e egy ilyet venni mert hallottam sok hibát, hogy nem ismerte fel a teljes ramot és nagy a kijelzője véget lassú meg hogy sok pixel hibája stb.

Ebböl mi igaz? a gps-e megy-e offline módba? meg jól mennek e rajta az alkalmazások?


2011. jan. 29. 20:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
személyes tapasztalataim nincsenek, de egyik osztálytársamnak is ilyenje van, és meg van vele elégedve. Azt mondta, hogy nem tud sokkal kevesebbet, mint az iPhone, de harmadannyiba kerül.
2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kollégámnak is ilyen van. Ilyen dolgokban eléggé válogatós fajta, de meg van vele elégedve.
2011. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Párom bátyjának ilyen van, azt mondja nagyon jó. Páromnak HTC Desire van és hasonló a Blade is. Elég jól megy rajta az Android, igazából szerintem ez az, ami sokat számít. Samsung meg ilyenek nagyon lebutította az Androidot.
2011. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! A Samsung egyáltalán nem butitotta le az Androidot! Hogy lehet ilyent mondani, mégis mi nincs meg, ami másban megvan?? Egyáltalán nem erről van szó, csak a TouchWiz kezelőfelületet alkalmazta. Mind a Galaxy 3, mind a Galaxy S esetében az oprendszer kifogástalan és nem a ZTE-khez hasonlitható... A ZTE Blade-ről meg annyit, hogy az árárért kiváló készülék, ahhoz képest okos is és használható, de a minősége hagy némi kivánni valót maga után...De ezért az összegért lehet alkalmazkodni hozzá. :)
2011. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, van benne pixelhiba, képernyő optikai törés, lefagyás, éppen a nagy képernyő és kicsi felbontás miatt, akkumlátora egyáltalán nem jó, jelentkeznek software futtatási hibák, memória kártya nem érzékelés, belső tárak nem felismerése, belső alkatrészei is minőségtelenek....de mégis mit várunk ezért az árért?? Ennyi pénzért nem lehet drága cuccokat belepakolni. De összességében tudásban nincs gond vele, ezért azért az árért megvásárolható, csak a hibákat és problémákat türjük, mint az összvér! :)
2011. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem ZTE-m van. Nem pixelhibás, a kamerája mondjuk pocsék sajnos, de két hónap alatt egyszer fagyott le, kikapcsoltam, és újra kifogástalanul működött. Én nagyon szeretem, az akkumulátorát sok apró dologgal fel lehet turbózni, kikapcsoltam rajta a (tényleg) felesleges dolgokat, és folyamatos nyomkodás mellett kibírja 2-3 napig. Ha ajánlanának egy HTC-t helyette, nem biztos, hogy kellene... :) Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Tényleg a kamera a fájó pontom, meg az, hogy az én szétzilált hallójárataimnak kevés a hangerő. Jó, nyilván senki ne várjon 200 ezres okostelefonhoz illő szintet, de szerintem többet ér, mint amennyi az ára.
2011. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze. Még az iPhone4-et vagy Galaxy S-et is leverte!! Úgyan, nem vennék, akkor sem, ha ez az utolsó telefon a földön. Inkább megtanulnék kopogtatni!! :D:D Szar, mint amilyent a lúd fosik!
2011. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én tegnap rendeltem :D csütörtökön jön meg Trémobiltól de már nagyon várom.Folyamatosan jútyúúb meg böngészés ezerrel a telefonról.Nagyon bejön,tetszik, és elég sok + olvasok rolla.Jó van - is de melyik telóban nincsen.Ami olcsó nem biztos hogy rossz is .Nekem volt egy alcatel ot 806 om.Tré mobilnál vettem variya text 2 vagy micsoda néven.19 000 ft volt meg alcatel jajj most mindenki szid hogy hogy vehettem ilyet meg hogy alcatel.Elmondhatom h tudásra,gyorsaságra stb simán veri például a 5230 samsungot.Van rajta wifi.Nagyon gyors és elég messziről fogja a jelet.Simán tudtam vele nettezni barátnőmnél ahol fogalmam se volt melyik szomszédba volt wifi:DNagyon jól össze is van rakva,szóval nem akart szétesni.Kijelzője is tökéletes.Aksija meg egyszerűen szó szerint nem akart lemerülni...jó folyamatos net...wifi azért megcsapta de pl wifi meg általános használat alatt simán bírt egy hetet.
2011. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

jah és..akkor már kezdheted forgatni a könyveket és tanulhatód a kopogtatást.Blade egy nagyszerű telefon.Ennyi pénzért a hülyének is megéri.És ez nem azt jelenti szar de olcsó vedd meg.Nem szar.Nagyon jó kijelző hardwer meg mi az hogy ennyi pénzért olyan hardwart raktak bele?Ugyan olyan proci van benne mint SE x10 miniben, LG Optimusban, HTC Legendben SE X8ban, stb.:D

Azért mert ZTE..tudd hogy a DELL is nevére vette a telefont és már néven értékesíti.Szóval ha a dell megvásárolta annyira mégse lehet olyan szar.Na cupp neked.

2011. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ZTE Bladem van én eddig nem bántam meg, nem merül le hamar! Pixel hiba egyátalán nincs benne! A WiFi is gyors nincs vele probléma! Jah és a GPS-el kapcsolatban, nekem iGo van rajta a sima GPS-t használja nagyon pontos gyors ugyhogy nagyon faja az aGPS kivan kapcsolva ugyhogy azt nem használhatja! a ramot azt felismeri ilyenről ezzel a telefonnal kapcsolatba még nem halottam! És igen a nagy képernyő miatt néha belassul de nagyon néha:D! Én készülék váltásra vettem a T-Mobilenál 23 ezer ft ért nagyon megérte ajánlom neked/nektek! faja kis teló!
2011. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!