Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade gyors és jó okos...

ZTE Blade gyors és jó okos telefon?

Figyelt kérdés

Látam a t-mobilnál és nem tudom hogy megérné-e egy ilyet venni mert hallottam sok hibát, hogy nem ismerte fel a teljes ramot és nagy a kijelzője véget lassú meg hogy sok pixel hibája stb.

Ebböl mi igaz? a gps-e megy-e offline módba? meg jól mennek e rajta az alkalmazások?


2011. jan. 29. 20:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

A gombokat páran nehezen megnyomhatónak titulálják, szerintem teljesen korrekt az egész telefon. Illesztések jók, nem lötyög a hátlap sem.

Az én példányom pixelhibamentes. Pixelhiba bármelyik gyártó készülékében előfordulhat. Dual touch-ra képes kapacitív TFT kijelzője van. Az érintőkijelzőre nagyon kell vigyázni, mivel üvegből van.

2.2-es Androidra frissítve sokkal használhatóbbá vált.

A menü szaggatása letudható a nagy felbontású kijelző és az átlagos cpu párosításnak. 2.2-es androidnál viszont megszűnik a szaggatás.

Wifi jó (G-s), SwiFTP-nek hála FTP-n is elérhető a telefon tárhelye, anélkül hogy le kellene csatolni az SD kártyát. Wifi hotspotként is működtethetjük.

GPS szoftvernek próbáljátok ki rá az Aura-t.

Sajnos az Adobe Flash Player 10.2 nem támogatja a CPU-ját.

Aksija intenzív használat mellett egy nap alatt lemerül. Ha sima telefonként használod akkor sokáig bírja. No frills cpu controllal be lehet állítani 122-806 mhz között a cpu órajelét. Meg lehet adni minimum és maximum órajelet is. Készenlétben a rendszer automatikusan leveszi az órajelet 122 MHz-re, így kíméli az aksit is. Hozzá tenném, mindenki a saját felelősségére használja. Nekem 710 MHz-en stabilan fut.

Összegezve, nem bántam meg a vásárt és a 2 éves hűségnyilatkozatot sem. Ár/érték arányban verhetetlen.

2011. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!