Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade tulajok mennyire...

Zte blade tulajok mennyire pontos nektek a telefon gps? Megbizható? Gyors? Helyettesiti sima gps-t?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki bővebben. Milyen sima gps-t helyettesit, mi az hogy sima gps?
2011. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Csorby ***** válasza:
hat nekem a gps a pontos,de ha elorre megyek akkor az a kis nyil meg hatra,vagy mi...szval megvaan fordulva,az elorret hatra,a hatrat meg elorre fele mutatja...de lehwt ez javul 2.2 mert nekem2.1van....
2011. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"hat nekem a gps a pontos,de ha elorre megyek akkor az a kis nyil meg hatra"


Tök pontos a gps, csak forditva mutat! Ez egy jó topic lesz már látom előre:D


Srácok!

Valaki fejtse már ki, milyen a pontatlan gps? Ismeritek a gps technológiát egyáltalán?

2011. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ez a fordítva mutatás, nekem tökéletes, iGO-val használom. Autós töltő nélkül nem helyettesíti a sima navit, mert 2 óra alatt lemerül, az 500 mA töltő sem tud annyi áramot adni neki, amennyit eszik, még úgy is merül kicsit, de legalább használható.
2011. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

mármint a sima gps s alat olyat értettem h a gps gps :D szoval amit arra gyártottak h mutassa az utat és nem tud mást csak utat mutatni the gondolok én olyanokra h pl garmin meg navigon és most nem a térképekről beszélek meg tomtom gépek ..stb

és mi az h forditva mutatja a nyilat ?:O szaval semmire se jo?

2011. júl. 18. 13:49
 6/15 A kérdező kommentje:
a pontatlan alatt meg azt értettm h ..nemtom :D láttam egy csomo videot aminél a mobil gps belevezényelt a házba vagy azon át tervezte az utat...
2011. júl. 18. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Te nem tudod miről beszélsz...

Az útvonaltervezés szoftver kérdése, nem a hardveré.

2011. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ja..:D értem oké. de megvan h mit akarok kérdezni:D h gyorsan talál e jelet és ha megfogta eldobja e?
2011. júl. 18. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan talál, el soha nem dobja. Viszont android-probléma, hogy hiába lát 8-9 műholdat, néha nem csatlakozik. Olyankor ki kell venni az akksit, és újrapróbálni. Ez sajnos a 100 ezres kategóriában is előfordul.
2011. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2011. júl. 18. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!