Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni ....

Cintíh kérdése:

Telefont szeretnék venni . Valyon samsung s5230-ast vagy lg gd510/pop/-est vegyek. Melyikben van több kis trükk? Valyon melyiket vegyem meg és miért, mivel jobb az eggyik mint a másik?

Figyelt kérdés

Az lg a menüje miatt tetszik , mert ha elfordítjuk "eldöl" ---> Fekvő menü lesz :D

Melyik csajosabb ? Okosabb ? :D

Fontos nekem : kamerája, zenelejátszója, INTERET stb.

Melyik tud többet ? :D


2011. febr. 6. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Vajon, egyik :)

Ennyit a nyelvtanleckéről, megnéztem mindkettő adatait, egyiktől se várj sokat, nincs bennük wifi sem, tehát az internet felejtős, ha csak nincs előfizetésed, a kameráik 3 megapixelesek, amire kell, arra 2 megapixel is elég :)

Az LG kisebb, könnyebb, lehet, hogy arra szavaznék. Csajosságáról nem tudok nyilatkozni, az S5230 nagyon divatos, sokmindenkinek van, de nagyon sok a rossz tapasztalat vele. De ugyanez igaz az alsó kategóriás LG-kre is, tehát körülbelül egy súlycsoport, egyik sem okosabb a másiknál :)

Szerintem próbáld ki mindkettőt, és amelyiket jobban megszereted.

2011. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az S5230 egy nap kalap fos bánom hogy ilyet vettem.

Az Lg t ajánlom

2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Előző, ugyanígy érzek. :)

Nekemis S5230-am van. LG-t ajánlom!

(Érv: LG-ről azthallottam jó. Samsungról annyit hogy fagy, lassu, tömegtelefon.)

2011. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló .... megjegyeztem ...VAJON :D:D:D

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat ! :D

Várom a többi választ... :D Előre is köszí :D

2011. febr. 7. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A fentiek helyett inkább vegyél egy Nokia 5228-at. Az is "elfordulós" képernyőmenüs, viszont van rajta op. rendszer és közvetlen YouTube, Facebook stb. elérés, meg elég sok hasznos dolgot le tudsz tölteni a Nokia Ovi áruházból. Pláne hogy megkapod azt is 25 ezerért.
2011. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
LG!
2011. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!