Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Desire (sima) vagy Motorol...

Htc Desire (sima) vagy Motorola Defy?

Figyelt kérdés
Fontos a multimédia a kezelhetőség és a gyorsaság.De a legfőbb a minőség h ne kelljen egy év után kidobni.(Hibás kijelző,elromlott aksi...)Tudom hogy a Defy ütésálló de belülről is kibír annyit?És mi a helyzet a Desire-rel?Melyiket vennétek?
2011. febr. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Desire.

Gyors, könnyen kezelhető, multimédiában is otthon van, és azért 1 évig minimum bírja.

2011. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
defy. strapabíróbb, jobb képalkotás terén is (htc-k híresen gyengék etéren).
2011. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de nekem ez a 2 funkció pont nem számít.

Strapabíróbb azért nem, mert eléggé vigyázok a cuccaimra, nem nagyon lesz bajuk.

Képalkotásba meg hiába "gyengék", szarnak nem szarok, csak szarabbak, mint a Defy, de nekem egy mobilba nem kell, hogy fullhd meg gigasuperparasztvakításAMOLED legyen, lássam a képernyőt, és azért ne legyen fos.

2011. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!