Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy vagy a HTC...

Motorola Defy vagy a HTC Desire HD?

Figyelt kérdés
Csak ha már nem unjátok a Defy-s kérdéseket én is kérdeznék! :D Szóval, vegyem meg a Defy-t jó áron és jó lesz mondjuk két évig, aztán lecserélem valami akkori újnak számító telóra. Vagy megvegyem a HTC Desire HD-t, ami most drága (egyetlen imponáló dolog van benne számomra az az, hogy 4"-os a kijelzője, a Defy-é meg 'csak' 3,7") de ezt törleszteném 1évig havonta 5ezer forintot és ki tudja addigra már lehet tök olcsó lesz és nem is éri meg olyan drága mobilt venni most. A Defy-nek olvastam ha szükséges fel lehet húzni a prociját 1,3GHz-re, Android van mindkettőn, HTC-n magyar és tán a mostani legfrissebb, Motorolára csak a Froyo (2.2) van még amit rá lehet tenni és az angol minden esetben rajta. Defy bírja a strapát, mellettem sokszor kiképzésbe vannak a telefonok, szóval ez se egy mellékes szempont. Nem tudom.. Szerintetek?
2011. júl. 8. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a DEFYt választanám. Nekem is az van most. Hidd el, az a 0.3" nem észrevehető, de mivel a Defy felbontása ezen a 3.7"-n is nagyobb mint a DHD 4"-ján, szebb lesz a kép. Fogtam a kezemben DHD-t, ismerősömét. Ő rendesen kihasználja, ahogy azt illik, és hát volt pár hely, ahol rendesen belassult a készülék.. Szerintem DEFY-t vegyél. Olcsóbb, és ütés-, por- és vízálló.
2011. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, elsőtől a defy felé húz a szívem, mióta kinéztem, most amikor holnap megyek megvenni torpantam meg vele szemben. még amit néztem az az LG Optimus Black. vagy azt inkább ezek mellett a telefonok mellett ne is említsem? ahogy néztem nem rossz 1GHz proci, HDReady videofelvétel
2011. júl. 8. 12:54
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és köszi a választ:)
2011. júl. 8. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a DHD-t vedd!

Jah, és nem 4", hanem 4.3".Nem mindegy.

2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Desire HD


4,3 hüvelykes a kijelzője, az jóval nagyobb. Hardveresen is sokkal jobb és gyorsabb is mint a Defy.

2011. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kovács János Balázs ***** válasza:

Szia!

Szerintem DHD! kb. 3 hónapja használom. Motorola kanyarban sincs az 0,6" különbség nagyon sok. Motorola sem rossz, de a

High Tech Computer terméke köröket ver rá kezelhetőségben.

Én semmiféle lassulást nem tapasztaltam. Egyszerűen Qr..a jó!

2011. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen HTC

a Motorola(j) nem tud telókat készíteni:)

2011. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne márkahűségből ítéljetek.. DesireHD nekem nagyon nem gyerebe, Defy annál inkább. Kedves kérdező, az igaz h nem 720p-s videókat készít,de a 480-as fajtából nagyon szépet. A HD videófelvétel csak jól hangzik, nem sokkal szebb az mint egy normális 480-as. Mellesleg, szerintem a TI OMAP 800-asa erősebb mint a Snapdragon 1GHz-sa. És szerintem a PowerVR SGX 530 is veri az ATI Imageon-t. (Azt azért ismerjük el, hogy a mobilgpu-k piacát a PowerVR vezeti..)
2011. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem egészen veri, mert benchmarkokban rendere jobb a desire hd. meg 768 mega ram van benne
2011. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!