Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade rejtélyes merülés?

ZTE Blade rejtélyes merülés?

Figyelt kérdés

ZTE Blade készülékem van.

Tegnap délután feltöltöttem, este mikor lefeküdtem 98%-n volt az akkumlátor, viszont most hogy reggel megnéztem már csak 67%.

Éjjel senki nem használta a telefont.

Mitől lehet ez?

Néha csinál ilyeneket, de amúgy 3-5%-t merül éjjel általában.


2011. febr. 19. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem volt tiszta előtted mikor vetted a készüléket, hogy a legtöbb Blade-n idővel jelentkezik a képernyő hibák (optikai törés, pixel hibák,...), software futattási hibák, akkumlátor problémák....Biztos, hogy az akkumlátorral nincs rendben valami, amin őszintén szólva nem is lepődnék meg! Vagy nem tartja vagy nem töltődik fel rendesen! Szerviz!
2011. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Feloldóminta van rajta, és senki nem tudja rajtam kívül, és nem a legegyszerűbb a minta.

Nem mindig csinál ilyet.

Most kéne szervizbe vinni vagy ha durvábbra fordul?

2011. febr. 19. 09:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy kapcsold ki az APN-t (APNDroid) és a wifit éjszakára, vagy legalább kapcsold ki az automatikus 2G/3G váltást. Nekem más androidos telóval volt ilyenem és többek közt ez segített.
2011. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Se wifi, se 3g, se gps, semmi nem megy csak ha használom őket.
2011. febr. 19. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg rejtélyes merülés, mert ennyire egyáltalán nem szabadna merüljön, akármilyen háttered vagy kioldod is van, amit éjszaka úgysem használsz! Ügyelj arra, hogy ne 20%-on tedd oda tölteni, hanem gyarkan csinálj csontig használatot, majd hagyd mig teljesen feltöltődik, mert bizony az akkuk megsinylik az ilyesmit, pont mint mikor az autóban ott a motor és azt is kell húzatni!! :) Viszont ha komolyabban és rendszeresen merül ennyire, akkor mindenképp garanciálisan vidd vissza!
2011. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben akkor hagyom majd jobban merülni.

Ha továbbra is csinálja mindenféleképpen visszaviszem.


Köszi a válaszokat!

2011. febr. 19. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Battery Usage tool mit ír használónak? Settings/Battery Manager/Battery Use. Profil mire van beállítva? Smart?

(Bocs az angolért, de nincs magyar nyelv a telómon :P)

2011. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Cella készenlét 50%

Telefon tétlen áll. 45%

Kijelző 3%

Hanghívások 2%

2011. febr. 19. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi volt (más telón). Leszedtem minden telepített alkalmazást, és újratettem őket. Úgy néz ki, hogy egyikkel se volt gond, mégis hamar lemerült. Pluszban az APN-t kikapcsoltam (a wifit mindig elfelejtem, de azt használom is). Talán valami mediaplayert nem raktam még vissza, ami furcsának tűnt. Ettől most megjavult (30+ óra alatt merül 100->30%-ra).

Nekem mondjuk úgy merült le, hogy kb éjfélkor 60%-on lefeküdtem aludni, 5:30-kor már nem tudott ébreszteni.

2011. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ritkán csinálja a fent említett dolgot.

Ha csak telefonálok és ritkán netezek vele, akkor 5-6 napot kibír.

Naponta 15%-t merül általában.

2011. febr. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!