Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telóm legyen? IPhone 4...

Milyen telóm legyen? IPhone 4 vagy HTC Desire HD vagy Samsung Galaxy S.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 15:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ha még nem volt Apple terméked, akkor tuti a HTC vagy a Samsung mellett döntesz, de ha egyszer vennél egy almás telót... soha az életbe nem akarnál semmi mást! Tapasztalatból!!!
2011. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

MOBILPORT.HU:


Kinek melyiket

A Desire-t azoknak, akiknek nem fontos a multimédia, de fontos a bivalyerős fém ház és a letisztult elegancia. A GalaxyS-t azoknak, akiknél a videólejátszás, a belső tár és az SD kártyás bővíthetőség a legfontosabb.

Az iPhone4-est azoknak, akik egy tökéletesen működő, kiforrott rendszert szeretnének, igényes szoftverekkel a prémium kategóriában.

2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bp1985 ***** válasza:

e ha egyszer vennél egy almás telót... soha az életbe nem akarnál semmi mást!


Pont fordítva volt, örültem, hogy megszabadultam a kiváló IPhone-tól, és vettem egy használható telefont. Bár ha játékra kéne több százezres cucc, akkor maradt volna, csak a játék nekem pont nem érdekes, mivel munkára kell nekem a telefon.

2011. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Várd meg a Galaxy S2-öt!!
2011. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Iphone!! Eddig mindenféle telóm volt, de mindből hiányoltam vmit...mindig új után sóvárogtam. Félve vettem meg az iPhonet, kezdetben átlagosnak tartottam, most ott tartok, hogy teljesen elbűvölt. Tökéletes oprendszer, kiváló minőségű összeszerelés...Egyik telefonra sincs ennyi alkalmazás mint az iPhonera! Jailbreak nélkül persze nem lehet kihasználni igazán jól. Ha egyszer Applet veszel, többet nem költessz másra! :)
2011. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
IPhone 4
2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

02.23 18:58

Ha már beszólsz, mert elgépeltem, akkor az iPhone 4 nem kijelző, hanem telefon

2011. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!