Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit töltsek le marketrl a...

Mit töltsek le marketrl a sony x10 minimre h valóban okos telefon legyen?

Figyelt kérdés
Vagy csak hagyjam úgy ahogy adjűk a t-mobilba? mit tanácsoltok?
2011. febr. 24. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy is hagyhatod ahogy megvetted de lássuk be akkor nem igazán lenne értelme ennek a telefonnak, így akár el is adhatod és vegyél egy olyat ami elvan csak úgy magába.

De ha ez a megoldás nem lenne neked való és meg szeretnél ismerkedni a rendszerrel meg telepítgetni akkor tartsd meg.

Igazából mindegy mit teszel rá, mert ez egyéni ízlés. Töltögess le dolgokat próbáld ki és ha nem tetszik akkor töröld.

Én ezeket használom:

Handcent sms, Astro, Qucik settings, BPmenetrend, Barcode scenner, alarm clock plus, Elixír, Mort player, Rock player, Palmary Weather pro, Launcher Pro plus, Simi clock widget, Angry Birds, Bubble Bast 2

2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon tetszik az a telefon,és most szeretnék majd venni egyet. Tájákozodom h mik azok a dolgok amit érdemes rá tölteni. Ezek amiket irtál dolgokat tulajdonképpen mire használhatók?
2011. febr. 24. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Handcent sms: egy jól testre szabható üzenetkezelő alkalmazás

Astro: fájlkezelő

Qucik settings: gyorsbállító, ki-be tudod kapcsolni a wifi-t, gps-t, repülős módot, az adatkapcsolatokat (mint az apndroidban) a kijelző háttérvilágítását lehet állítani meg hangerőszabályzó van még benne.

BPmenetrend: Ez egy BKV menetrend túl sok mindent nem lehet hozzáfűzni

Barcodescenner: vonalkódolvasó. Van úgy, hogy a neten egy letöltő linkhez egy QR kóddal lehet eljutni. Na ezzel be tudom olvasni.

Alarm clock plus: Ébresztő óra. Jobb mint és még matekfeladatokat is ad ha ki akarom nyomni (persze ez kikapcsolható)

Elixír: Magyar fejlesztésű rendszerfigyelő. Kitehető widgetbe is

Mort player: zenelejátszó, mappákat is kezel és ebben is van ébresztő. Egy hibája van (inkább szőrszálhasogatás), hogy külön van hozzá widget

Rockplayer: videólejátszó viszi az avi fájlokat is meg feliratot is kezeli.

Palmary Weather: időjárás widget sok adatot kiír

Launcher Pro plus: Launcher alkalmazás, jól testreszabható, lényegében egy másik kezelőfelület. Vannak widgetjei is (de ez csak a plus változatnál elérhető) pl. naptár, facebook, twitter (én mondjuk csak a naptárt használom)

Simi clock widget: egy egyszerű óra widget

Angry Birds: egy játék ahol madarakkal kell legyőzni a disznókat. Elég népszerű játék lett iphone-on így megcsinálták androidra is és PC-re is.

Bubble Bast: játék, el kell tüntetni a buborékokat

Google sky maps: ez inkább érdekesség. Meg tudod nézni melyik csillag, bolygó merre van.

Just Picture: ez meg egy képkezelő. Egyenlőre jónak tűnik

Lookout: ez felfogható vírusírtónak is. Bármit amit telepítesz leellenőrzi, hogy nem tartalmaz-e kártékony dolgot. De bármit le tud ellenőrizni. Ráadásul még le is tudod kérni a telefon helyzetét is ha elhagynád.

2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi,az infót. ezek tényleg jó dolgok :)

Könnyű ezeket letölteni,beállítani,kezelni?

Kicsit félek,h megveszem a telefont és tök kuka leszek hozzá :)

Te már értettél az okostelefonhoz,vagy csak ugy belejöttél?

Akinek még nem volt ilyenm teloja bele tud jönni a használatába?

2011. febr. 24. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:

A letöltése az egyszerű, mert Marketen csak az install gombra kell bökni a beállításokkal sincs különösebb probléma, mert minden magától értetődik, de ha valami mégse lenne egyértelmű akkor még mindig ott van az a lehetőség, hogy megnézed mi is történik ha kipróbálod az adott beállítást.

Én, nem mondanám, hogy értettem az okostelefonokhoz csak annyira a telefonokkal nőttem fel, hogy számomra mindegy, hogy milyen az a készülék ki tudok rajtuk igazodni (meg persze a neten is lehet olvasni dolgokat). Ráadásul az én telóm angol nyelvű de ez nem okoz különösebb problémát. Apámnak egy HTC Desire-je van ami szintén angol apám meg nem beszél angolul de ő is elvan így vele minden különösebb probléma nélkül. Szóval bele lehet szokni.

2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek a progik mind nagyon jók én is használom őket X8-al szinte mindet de a " Vírus" kereső vagy írtó-nak nincs nagy értelme mert LINUX alapú a Teló és így ...


Am amik még nekem vannak :D: tTorrent : ( Utorrent fel le töltés aki torrentezik az érti)


WeatherBug: Nagyon jó idő járás figyelgető

TubeMate: Youtube letölőm mindent le tölt amilyen formátumba szeretnéd

Photoshop: Ez a Gépeken is elég felkapott program (Kép szerkeztő)

Ringdroid: Zene össze vágó ! Csengőhangokat jól lehet vele készíteni !

Googgles: ilyen felismerő program ! le fényképezel valamit és nagy részét felismeri :)

Speed Test: Le tudod mérni az internet sebeséged :D

Bluetooth file: Bluetooth-val könnyeb az átküldés

Es File explorer: Fájkezelő

MSN Talk: Msn :) (A kijelentkezésre még nem jöttem rá :D)

Talging George: Hát ez meglepi :D de Probáld ki nagyon király !

2011. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hé emberek, ezek a dolgok elférnek a telón?

Úgy értem, hogy nem a memóriakártyára pakolja fel??

2011. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hiába Linux alapú attól még vannak androidra kártevők még akkor is ha szerencsétlennek kell lenni ahhoz. Szóval ilyen szempontból tényleg fölösleges az ilyen alkalmazás de a Lookout több ennél (igaz azokat a plusz funkciókat más alkalmazással is kiváltható)


16:35

Persze, hogy elférnek. Nekem 173 megából még 62 szabad (Motorola XT720)

2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És ez a sok cuccos ingyenes (mármint a letöltése)?
2011. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen. Marketről jelenleg csak az ingyenes rész elérhető. Mondjuk a launcher pronak a plus változata és a palmary weather pro fizetősek.
2011. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!