Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat, mit...

Ellopták a telefonomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
vagy hogy lehet letiltani?
2011. febr. 27. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendőrség, ott csinálnak jegyzőkönyvet, majd egy példányát a jegyzőkönyvnek viszed a szolgáltatóhoz ott elintézik
2011. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőt csináltam (előfizetéses telefonom volt a t-mobile-nál,tehát komoly számlát csinálhatott volna nekem valaki)a sim-kártyát nem tiltottam le,hanem ugyanarra a telefonszámra kértem egy másikat,így 4200 Ft-ba került ugyan,de a számom nem változott meg,és az előző sim-kártyát nem tudták már használni.A szerződésemen,mikor a telefont vettem,megvolt az IMEI szám,ezel mentem a rendőrségre az esetet bejelenteni.Állítólag időnként rákeresnek.Hát nekem nem volt szerencsém,a nyomozást megszüntették,pedig nagy valószínűséggel tudom is,ki a lopó,de ezt megnevezni nem lehet,mert rögtön feljelenthet mindenhol rágalmazásért,és a teló meg annyira kicsi,hogy bárhová elrejtheti.És a rendőrség meg nem fárasztja magát ilyesmivel.Az más lenne,ha mondjuk egy eltűnt telefon kapcsolatba hozható valamilyen más súlyos,esetleg életellenes cselekménnyel,akkor veszik a fáradságot.De csak magáért a telefonért nem,az biztos.
2011. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!