Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat. Mit...

Ellopták a telefonomat. Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ellopták a Vivaz Próm, van rá valami esély, hogy elő tudom keríteni? A SIM kártya PIN kóddal védve, telefonzár nem volt a készüléken. Van-e rá valami módszer, amivel elő tudom keríteni. Gondoltam a rendőrségre, de azok nem hiszem hogy túlzottan foglalkoznának ilyenekkel...
2011. márc. 13. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Tiltsd le gyorsan, mielőtt kitelefonálnak a vagyonodból...
2011. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. lépés: szólni a rendőrségnek.

2. lépés: letiltani a szolgáltatónál.


Ne légy ostoba! Ha gondoltál a rendőrségre, miért nem értesítetted őket? Merő megérzésből inkább ezzel is a bűnözőknek segítesz? Mi veszteni valód lenne? Vagy ennyire nincs szükség a telódra?

Régebben, úgy egy éve hallgattam egy rádióműsort, ahol pont ezzel foglalkoztak. Elhangzott, hogy sokan pont ilyen érveléssel nem is értesítik őket, pedig az esetek nagy részében sikerül előkeríteni a telefont.

2011. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most szenvedek itt a MyT-mobile-ba hogy letiltsam, délután megyek rendőrségre...

Az a baj, hogy van egy tippem, hogy ki vitte el. Ha tényleg ő, akkor az már valamelyik dílernél van. Szóval nemhinném hogy rendőrség által előkerül.

2011. márc. 13. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne légy hülye, ne tiltsd le.

Felhívod az ügyfélszolgálatot, kérd a fizetős szolgáltatások kikapcsolását.

1. így nem lesz plusz számlád

2. megmarad a lehetőség hogy felhívhasd vagy sms-t küldj rá

3. attól úgyse jön vissza ha letiltod


Ha működik a telefon, nagyobb az esély a megtalálásra.

2011. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem IMEI szám alapján foglalták le egy telefonos boltban a rendőrök, szóval ha megvan az imei szám akkor megtalálhatják a te mobilodat is.
2011. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megvan ennek minden papírja, nem hogy az imei száma :D
2011. márc. 13. 11:45
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha a sim pinnel van védve, a teló meg ki volt kapcsolva, mekkora rá az esély, hogy valahogy tudnak róla beszélni?
2011. márc. 13. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A pint egy olcsó telefonos boltban is nyugodtan ki tudják deríteni.Fizetnek pár eurót(vagy forintot) és pár perc múlva már fel is van oldva a pin:S Nekem is volt ilyen:S
2011. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az úgy para... :S
2011. márc. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!