Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat. Mit...

Ellopták a telefonomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elloppták a domino kártyás telefonomat. LG K970. Ezen a telefonon volt mindenem, amit csak ellehet képzelni, ez volt az életem =D

és egyszer csak keresem, keresem a zsebemben és nincs sehol. Haverom telojárol megcsörgetem, kinyomják. Más is megcsörgeti, inyomják. ásfél óra múlva bemondja hogy ki van kapcsolva. Hogy tudnám visszaszerezni? :( ez a telefon a mindenem :( minden sms, telefonszám, kép, jegyzet, hang, zene ezen volt.Még tükörnek is ezt használtam. tehetek valamit?:(


2009. aug. 15. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A T-Mobile telefonos ügyfélszolgálatánál bejelentheted a lopott telefonodat, de ehhez tudnod kellene az IMEI-számát (ez a készülék gyári dobozán is rajta van)...


Hívd fel a 1430-as számot, ott előbb az 1.menüpont (magyar menü), utána a #-gombbal jutsz oda, ahol bejelentheted a lopott/elveszett telefonodat.

2009. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ellopták, vagy elveszítette a SIM-kártyáját, készülékét?


Lakossági ügyfélként a 06-1-265-9210-es, a 930-3100-as vagy a 1430-as Lakossági Telefonos ügyfélszolgálati telefonszámokon vagy elő- vagy számlafizetőként személyesen a T-Pont üzleteinkben, illetve a Telefonos vagy WAP-os Önkiszolgáló Ügyfélszolgálatainkon.


A letiltást követően illetéktelenek nem tudnak hívást indítani az Ön előfizetéséről. A SIM kártya letiltásához szükség van a telefonszámára, illetve az előfizetői jelszavára.


Domino kártyával kapcsolatosan T-Pont üzleteinkben, az azonosításhoz szükséges iratok bemutatásával intézkedhet. A kártyapótlást követően az eltűnt kártya a továbbiakban nem használható.


Amennyiben a mobilkészülék is eltűnt, javasoljuk, az előfizetés felfüggesztése után tiltassa le azt is. A tiltást követően a telefon más előfizetői kártyával sem használható. A készülékletiltás díjmentes, a tulajdonlást igazoló dokumentumokkal: számlával, akciós nyilatkozattal, előfizetői, ajándékozási, adásviteli szerződéssel és jótállási jeggyel, illetve ezek bármely – a tulajdonost és a készülék IMEI számát együttesen azonosító - kombinációjával írásban, az üzleteinkben vagy a 06 1 2659511-es faxszámon kérhető. Lopás indoknál az előzőeken túl rendőrségi feljelentés és az erről szóló igazolás szükséges.

2009. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

vissza valószínűleg nem kapod,főleg így, ha még ki is nyomják..mert ha felvenné és azt mondaná,igen megtaláltam,jöjjön érte,akkor szerencséd lenne.de így..


az előttem szólók tippjei "csak" biztonsági intézkedések,h.ne tudjon visszaélni a telóddal a fazon...



de mondom,szerintem vissza sajnos nem kapod..:(

2009. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasgasd végig,hátha segít...


[link]

2009. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
vegyél másikat azt meg felejstd el!
2009. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ellopták jelentsd be a rendőrségen. Barátomnak fociedzésen ellopták, mentünk a rendőrségre mindn papírjával, és mondták,ha újra tesznek bele kártyát akkor le tudják nyomozni,h kinél van. 1hónap alatt megtalálták.

Lehet ritka az ilyen, de létezik.

Bár a memóriakártyát meg a sim-kártyát nem kaptuk vissza, de a telefont igen!

2009. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát kössz. hogy felejtsem el az összes cuccomat ami rajt volt?

am a többieknek meg köszii a segítséget.

2009. aug. 15. 10:06
 8/10 A kérdező kommentje:

"ha témnyleg ellopták"...

hát valakinél van az biztos :S:(

mert felvették és 2 mp. mulva meg kinyomták. most meg gondolom azért van kikapcsolva, mert pinkódos volt úgy hogy uj kártyát rakhattak bele...

2009. aug. 15. 10:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

na mi lett a telóval? meglett?

2010. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglett a teló?
2011. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!