Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék vásárolni egy...

Fuuton kérdése:

Szeretnék vásárolni egy telefont a GSMline.hu -ról, miket érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Megbízható az oldal?

Garanciánál milyen a hozzáállásuk?

Miért ilyen jók az árak?


Mellesleg egy ilyen telefont szeretnék vásárolni: Samsung I9000 Galaxy S 8GB

Csak a telefon kellene, semmi plusz tartozék (csak ami amúgy is jár hozzá).

Szeretném még azt is tudni, hogy a telefon árában (94.000 Ft) már benne van az ÁFA is?

Ezt főként azoktól kérdezném, akik már vásároltak innen.

Minden használhat választ megköszönök, és felpontozok, akik meg hülyeséget írnak, azt viszont lepontozom.


2011. márc. 5. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A Motorlám onnan van. Az oldalon feltüntettet ár az az 1 év bolti bolti garanciát szokott tartalmazni, de lehet kérni gyártói garanciával illetve 2 év boltival is. A szervizükkel még szerencsére nem volt szükségem de úgy hallottam, hogy megbízhatóak. Persze ha a gyártói garanciát kéred akkor meg úgyse ők fogják szervizelni. Meg alapból asszem csak töltőt adnak a telefonjaikhoz. Legalábbis a Motorolámnál alapárban 1 év bolti garancia volt és a töltő, de én 2 év bolti garanciával és minden gyári tartozékkal kértem és így is csak 4ezerrel volt drágább mint amit az oldalon írtak. De ha felhívod őket akkor el szokták mondani, hogy hány féle változatban tudod megvenni a készülékeket. Az ár meg azért ilyen olcsó, mert ezek elvileg használt készülékkén van behozva az országba és így megspórolták az áfát. Viszont a doboz az bontatlan, nekem úgy bontották fel az orrom előtt.
2011. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor ezek csak papíron használtak, és teljesen újak?
2011. márc. 5. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan. I5700-at rendeltem onnan 4 hete kb és a használt telefon papírt aláíratták velem, de zsírújvolt a telefon, még UV lámpával is mutatták h nincs rajta ujjlenyomat +a gyártó hivatalos matricája volt rajta. Megbízhatóak szerintem
2011. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor zsír új, csak a papírokon van az hogy használt.
2011. márc. 5. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

"Miért ilyen jók az árak?"


Azért mert a GSMLine egy adócsló banda! A számla amit kapsz 0%-os számla, tehát áfa visszatérítésre nem jogosít.

Sok az ázsiai inport, átírt prodotct kódú és magyarított telefonjuk, amin ha szoftwert akarsz frissíteni, akkor jön a meglepi, hogy eltűnt a magyar nyelv, stb.


Arra is vigyázni kell, hogy sokszor a meghirdetett áron, csak egy készüléket kapsz töltővel, de ha dobozt és tartozékokat akarsz, akkor egyből más az ár.

Nincs hazai garancia, csak üzletben érvényesíthető.


Ami pedig full dobozos, az nem sokkal olcsóbb mint máshol.

Inkább szánj rá pár ezerrel többet és magyar garisat vegyél.


A Part Nero GSM-ben lehet választani, hogy milyen garival kéred. Én inkább őket javaslom és hozzáteszem nem vagyok érdekelt egyik helyen sem, csak vásároltam mindkettőtől.

Illetve a GSMLine-tól csak kétszer. Először és utoljára.

2011. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
*adócsaló sorry
2011. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A PartNero gsm-től rendeltem egy új c902-t kb 1 éve és a doboz nyitva volt és a telefon alapból karcos volt. Pedig újonnan rendeltem, és nem a boltban vettem, hanem házhozszállítással ment. Eléggé rossz a tapasztalat onnan
2011. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat!
2011. márc. 5. 16:16
 9/9 anonim válasza:
Post vettem a Part Nero GSMtől egy új telefont. A dobozon 3 lezárómatrica, karcos, kopott a telefon sarka.. a kijelző nem tökéletes(sávosodik, foltos), az érintő tollat rá kell nyomni nem érzékel finomabb érintéseket(kéne). NEM CSERÉLTÉK KI 3 napon belül!!!pedig kötelesek lettek volna újra cserélni azonnal. Nem ajánlom a boltot.. az eladó is érdekes
2012. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!