Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok egy hagyományos...

Ajánlanátok egy hagyományos billentyűzet programot Marketról (ami nem számítógépes) SE X8-hoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Any Soft keyboard (ehhez a magyar kiegészítés külön kell letölteni)
2011. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez rendesen olyan mint a régebbi telefonokon, hogy a 2es gombon az a-b-c.. betűk stb....?
2011. márc. 12. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy hagyományos. Nem ez teljes qwerty billentyűzet. De akkor ott a Better keyboard. Ennek van ilyen funckiója.
2011. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, egy kis útbaigazitást kérhetnék vkitől?
2011. márc. 16. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban?
2011. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a better keyboardot, de nem tudom beállitani, hogy az a hagyományos (2es gombon a-b-c) verzió legyen.
2011. márc. 16. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a ?123-gombra hosszan nyomsz akkor előjön egy menü. Itt a toggel compact qwerty-re mész akkor egy hasonló billentyűzetkiosztás kapsz mint a Black Berry 8120-ason van ami igaz, hogy nem olyan amilyet szeretnél de közel áll hozzá. De ahogy néztem sok beállítás csak a fizetős változatban érhető el.

Viszont végigpróbáltam néhány billentyűzetet és a Sogou Input az ahol be is tudtam állítani ezt a hagyományos telefonbillentyűzetet. De nem tud ékezeteket.

2011. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találtam még egyet. Smart keyboard trial. Ebben is be lehet állítani de csak álló helyzetben van így fekvőben nem (a sogou-nál van mind a két módon) és csak a fizetős változata tud magyarul.
2011. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!