Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni mobilról facebookra? Ha kell aktiválni, hogyan kell? (többi lent)

Figyelt kérdés
Helo! 10 millió kérdés volt ezzel kapcs. mégsem találtam választ.Most vettem egy új telefont, T-mobile feltöltőkártyával, 40mb-os nettel.Hiába írom be a 0.facebook.com-ot, email cím, jelszó és kiírja hogy hibás valamelyik.Fölmentem rendes gépről facebookra hátha regisztrálni kell vagy valami, fiókbeállításokban rámentem a mobilra, regisztráció, válaszd ki az országod... nincs ott magyarország!.. Egyszerűen nem értem, hogy kéne ezt csinálni, mindenki azt mondja olyan egyszerű:-/
2011. márc. 17. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Operával nem megy.
2011. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mobilon hogy tudom megnézni milyen böngészőm van?:/
2011. márc. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!