Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini vagy zte blade?...

Galaxy mini vagy zte blade? Melyiket válasszam, ha a képernyőfelbontást nem vesszük figyelembe?

Figyelt kérdés

én pl a zte-től eléggé félek, mert egy kb "szinte noname" telefon... nem sok telefonja volt még a zte-nek. szóval nem tudom mennyire lenne megbízhatóbb...


ha úgy tenném fel a kérdést, hogy szerintetek melyik fog még rendesen működni 2 év múlva is (hűségnyilatkozat...:S), akkor melyiket választanátok?


Mindemelett 22 éves lány vagyok, ez lenne az első érintőképernyős telefonom és nem vagyok technikai zseni.


légyszíves adjatok tippeket, hogy melyik lenne számomra a megfelelő!


KÖSZI!


2011. márc. 19. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Galaxy Mini.A ZTE telefonja sokak szerint szériahibásak, kitudja mikor jelentkezik benne hiba.Viszont a Galaxy Mini-be eddig egyszer hallottam problémát, akkor is az volt a gond, hogy nem rakták bele rendesen az akkumulátort.A Galaxy Mini szerint a jól összeszereltsége miatt akár 3 évig is nyugodtan fog működni, de a ZTE-re 2 évet se tudok elképzelni, 1 évre meg már bele se merek gondolni.Én a Galaxy Mini-t ajánlom ez alapján:-)
2011. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a képernyőfelbontást nem veszed figyelembe, ami speciel hülyeség (én láttam már élőben, nagyon szar egy ilyen telótól), akkor egyértelműen galaxy mini.
2011. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A ZTE Blade egy eléggé ütős telefon, nem kell sztem tartani tőle, hogy kínai :D A Samsung az meg mindig is megbízható volt, jó telókat gyártott/gyárt/fog gyártani. Ha nem vesszük figyelembe, hogy a Bladenak 2x akkora a képernyője és két ujjal is lehet rajta "mászkálni" akkor csak azt nézd, hogy kinézetre melyik tetszik, mert kb ugyanaz.
2011. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!