Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyket vegyem meg a nokia...

Melyket vegyem meg a nokia 5800-át vagy a samsung i8910hd vagy a sony ericcson xperia? (az árakat is vegyétek figyelembe, és nyugodtan ajálnhattok is érintőképernyős telefont! )

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
egy dolgot NE vegyél: Windows Mobile alapú okostelót, ami a Samsung és szerintem az xperia is. Szerintem túlbonyolított az egész, jobban jársz egy symbianossal, az legalább Nokia:)
2009. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a samsungba is symbian fut!
2009. nov. 27. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Bocsi akkor, de Windows Mobile-t ne... Tegnap kellett vele nagyon sokat melózni, mire megoldottam, hogy a telefonkönyvet lehessen szerkeszteni PCn, pedig többet értek a géphez mint az átlag felhasználó.
2009. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Én például karácsonyra egy Samsung Omnia HD-t kérek!

Hogy miét: Gyors; Symbian; Amoled kijelző; Net; Kamera; GPS

2009. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kérdés sztem elég marhaság XD

Ha van pénzed rá akkor elég egyértelmű -> i8910HD

Nekem 5800ám lesz ( enyire futja, de teccik :D ) és nem rossz teló, de közel se ér a Samsunghoz...

Ami a sonyt illeti szar ( a Windows mobile is külön, meg a sony is, együtt meg ááá XD inkább ne :D ( am most egy SE-m van de útálom :D )

A Samsung kb. tökéletes, igaz h elég nagy, de azért mert akkora a tudás is, meg a kijelző is :D és mindenhol csak dícsérik, szal....

[link]

[link]

Olvasd el, jókat írnak :D ( remélem segítettem :P )

2009. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.lehet hogy össze tom kaparni a samsungra a pénzt de én ezt a kérdést arra értettem h, a nokia fele annyiba kerül és sokan mondják h a samsung rossz telókat csinál a nokia meg 1 jó márka és h megéri-e a samsung dupla annyiért.
2009. nov. 28. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Most az N900-as Nokia fog nagyon csúnyán odab*szni. Ha van rá keret azon is érdemes gondolkozni.
2009. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!