Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan elfogy a pénzem,...

Folyamatosan elfogy a pénzem, pedig tuti nem beszélek annyit amennyi elfogy, ez 100%. Mitől lehet ez? Lent írok még.

Figyelt kérdés

megkaptam a telefonom, volt egy olyan varázsló még az elején, ahol be lehetett állítani, hogy csipogjon a telefon, ha kapok e-mailt. Mivel sok levlistán vagyok fent, így sok mailem jön egy nap, így gyorsan lefogyott a pénzem. Amikor beállítottam, hogy jelezzen, ha jön mail, nem gondoltam bele, h ez fizetős lesz. Persze így utólag logikus, de ez az első ilyen telóm, amivel maileket is lehet fogadni. A lényeg, h ezt szolgáltatást kikapcsoltam, azóta nem is hallom a csipogó hangot a maileknél.

Beléptem egy családi csomagba, ahol a családtagokkal ingyenes a beszélgetés. Ott ugye csak egy személynek jön a számla, és az nem én vagyok. Legtöbbet anyámmal beszélek, mert barátokkal megoldom máshogy. Ennek múlt hónapban beszéltem kb. 500 Ft-nyit mással, 100, h nem többet, ennek ellenére, egy Ft sincs a kártyámon...

Na, ez mitől lehet, és mit csinálja, h ne kelljen havonta tölteni a kártyám, úgy, h kb. nem is beszélek senkivel sem.

légyszi, ha vkinek van ötlete írja meg, mert ez nagyon bosszant.


2011. márc. 22. 12:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi, az elgépelésekért..
2011. márc. 22. 12:20
 2/14 A kérdező kommentje:
ja, és még annyit tennék hozzá, h én semmilyen szolgáltatást nem kapcsoltam be pluszban, amiért fizetni kellene.
2011. márc. 22. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

-Melyik szolgáltatónál vagy?

-Mennyit szoktál havonta rátölteni a telefonodra?

-Mennyi a családi csomag előfizetési díja?

2011. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktál kéretlen sms-eket kapni? Mindenképpen menj be a szolgáltatóhoz és kérj részletes számlát, ott ki fog derülni a bibi.
2011. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg a számlarészletezőt, hogy volt-e emelt díjas hívás.

Amúgy meg az emelt díjas hívásokat tiltani kell, mert volt rá példa, hogy hiába nem hívod fel a számot, mégis arra megy el a pénz.

2011. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

T-mobile-nál vagyok, havonta 1500-2500 Ft-ot töltök a kártyámra általában. Az előfizetési díj 1800 Ft, plusz személyenként még 950, vagy 900, ebben nem vagyok biztos.

Az lesz, hogy bemegyek egy t-mobile boltba, és akkor utánakérdezek a dolgoknak. Köszi a tippet!

Kéretlen sms-eket nem szoktam kapni, viszont olyan már volt, hogy hívott egy 30-as! szám, kinyomtam, mert nem tudtam felvenni, aztán visszahívtam, és valamilyen üzenetrögzítős hang kezdett beszélni, és utána lement kb. 1000-2000 Ft a telefonomról. Pontosan nem tudom, de irreálisan nagy összeg az biztos. És mindez kb. 15 mp-ért....

2011. márc. 22. 13:07
 7/14 anonim válasza:

nem megy rajta állandóan a net?

több olyan sztorit is hallottam mobilszolgáltatóknál dolgozóktól, hogy sokan panaszkodtak ilyenre és kiderült,hogy be volt kapcsolva náluk a net ...

ezek az emberek nem igazán "böngésztek" csakhát maga a mobilnet be volt kapcsolva és a programok meg rendszeresen újrafrissítették magukat (amihez viszont már szükség volt netre)


nem lehet, hogy nálad is ez áll fenn?

2011. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hehh, a kis számátirányítósok... .

30-as szám, semmi rosszra nem gondolsz, közben átirányít egy emelt díjas hívásra. Van ilyen, de mint írtam, ha lemondjátok az emelt díjas számokat a szolgáltatónál, akkor ezt ki lehet kerülni.

2011. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A családi csomagot a kártyádról vonják le, leglaábbis én úgy tudom. Kell egy előfizus szám hozzá, meg a plusz emberek, akik lehetnek számlásak is, de a személyenkénti díjat ha számlás vagy, ahhoz csapják, ha nem, akkor meg tőled vonják le, nem? (nem vagyok benne biztos, mert jó ideje Pannonos vagyok már :D)

És azzal a havi plusz 1000 forinttal máris megvan az 1500. Na meg ha rossz tarifacsomagban vagy, akkor se biztos, hogy kijön annyira a beszélgetés, meg az ember sokszor utólag nem emlékszik ám teljesen pontosan. XD

2011. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, jófejek vagytok, hogy próbáltok segíteni.

A számletiltást is akkor megpróbálom elintézni, és a netes dolognak is utánanézek mindenképp. Köszi!

A többi ember előfizetési díját is az kapja, akinek a nevén van az egész, ez tuti biztos. :)

2011. márc. 22. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!