Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki ebayről...

Rendelt már valaki ebayről névtelen okostelefont?

Figyelt kérdés

Nézegettem az okostelefonokat ebayen, rengeteg féle van és már megvehehető 10en párezer forintért. Nem arra számítok, hogy évekig fogja bírni, de legalább bírja már valameddig ha már kiadom érte a pénzt. Nem merem megrendelni, mert félek, hogy vagy úgy küldik ki hogy nem működik, vagy pedig elromlik napok/hetek után.

Tapasztalatok?


2011. márc. 25. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvastam mar errol tapasztalatot es meg a 30 koruli is 1-2 honap utan kuka volt.

Sztem nem eri meg mert csak idegesiteni fog ha vmi nem ugy mukodik rajta, garanciat nem tudsz ervenyesiteni aztan par honapon bdlul kuka a penzed...

2011. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közel 10 év után sem változott a helyzet.

Ha csak telefonálásra használod, jó megoldás lehet, de az esetek többségében nem lehet komolyan számítani rá.

" de legalább bírja már valameddig ha már kiadom érte a pénzt."

Nincs ilyen szabály, szóval ebből nem lehet kiindulni.

2020. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!