Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Sony Erricson...

Melyik jobb? Sony Erricson vagy Nokia?

Figyelt kérdés

SE Satio, W995...

Nokia N95.....

Szerintetek, melyik markat eri meg jobban, es milyet?

En amugy Sony erricsonos vagyok, mindig SEm volt, mostis az van SE K850i. Jo


2011. márc. 26. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát Nokiát nem vennék már..

Ugyanazért a pénzét jobb SE telefont kapsz, Nokiánál még fizetsz egy csomót csak azért mert "Nokia".

Nem véletlenül zuhantak meg úgy, jók voltak de elbízták magukat.

2011. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
100%
sonyk közül a symbianosokat hanyagolnám, inkább androidosoknál néznék körül, tesóm ma vett pont x10 mini pro-t, nagyon szimpatikus, gyors telefonnak tűnt.
2011. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sony ericson
2011. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nokia megbízhatósága kifogásolható lett. Rossz a szervízháttere is. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Jelenleg nokiáim vannak, de ez az utolsó. A céges 2330-as 1hónapos kora óta fagy, szervizbe nem is küldöm,mert tapasztalat szerint,2-szer 3-szor vissza kell küldeni mire meg csinálják.Van még egy nokia 6234-em is, hát azzal vagy 6-szor voltam szervizbe. De már nem érdekel,mert most gondolkozom új telefonon,és az se nem nokia se nem S.E.
2011. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nokiát semmiképpen sem ajánlom.
2011. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!