Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itt miért mindenkinek a...

Itt miért mindenkinek a samsung galaxy s a pro telefon?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekesnek találom,h majdnem mindenkinek a samsug galaxy s-t ajánlják(tisztelet a kivételnek)...fura...
2011. márc. 30. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Talán mert tényleg jó telefon. Nekem személy szerint az OMNIA 7 az etalon, nem is tudom, hogy miért vettem HD7-est..:S
2011. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valóban jó telefon, de ha megfigyeled itt is az iPhone vs Glalaxy S vita megy. Már nem egy kérdésnél olvastam csak "iPhone-os" válaszokat, szoval nem mindenkinek a Samsung a pro ;).
2011. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az oldal dugig van iPhone fanatikusokkal, akik minden mást egy romhalmaznak tartanak. Akkor vannak az Android sector-ból a Galaxy S-esek, akik jogosan érvelnek készülékük mellett és újabban megjelentek a degenerált Nokia rajongók is, akiknek a szájukba lépek, mihelyt csak hülyeségeket irnak.
2011. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jogos vagy nem jogos azt nem te döntöd el, hogy másnak mi tetszik :) nekem volt már androidom és iOSom is, tényleg kevésbé állítható de egyszerűbb és jobban optimizált (abból a szempontból, hogy sok olyan teló van amire nem kéne androidot tenni), én kb egy szintre tenném a galaxy S-t és az iphone 4-et, majd az S2 és az iphone 5 dönteni fog, de még így is kb 3-6 hónap csúszás lesz köztük, szóval ez nehéz kérdés.
2011. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt miért mindenkinek amsung galaxy s, iphone vagy facebook jár a fejében?


Kicsit érdekesnek találom,h majdnem mindenki ezt kérdezi(tisztelet a kivételnek)...fura...

2011. márc. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért neked mi jár a fejedbe?
2011. márc. 31. 11:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek én már azt sem tudom milyen telefont akarok...S:
2011. márc. 31. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: Mert sok mindenkinek az van, és szerintük jó.

2. lehetőség: Mert alig van valakinek, és azt hiszik, hogy egy ilyen áru telefon csak jó lehet.


De szerintem inkább az első.

2011. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!