Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? (lent)

Mi lehet a baj? (lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet h van 1 Samsung Galaxy Ace-m és csatlakoztattam az usb kábelt és észleli a gépem h benne van ezt írja ki aszövegbuborékban: "AZ ESZKÖZ GYORSABB MŰKÖDÉSRE IS KÉPES..." szeretnék zenét tenni rá de nem megy...:/ valószinű h valamit én néztem el..
2011. ápr. 10. 20:38
 1/2 anonim válasza:
lehet hogy valamit rosszul állítottál be, vagy a telefon szoftverhibás.nekem is volt hasonló problémám egy korábbi telefonommal.próbáld meg újratelepíteni vagy a beállításokat módosítani
2011. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolo ***** válasza:
Két dolgot nézz meg. Első: be van e pipálva a beállítások/memóriakezelő (lehet, hogy nálad más az almenü neve én nem Ace-t használok) almenünél a csak usb adattár mód. Ha igen, vedd ki a pipát. Második, ha csatlakoztatod a géphez és nem a gyári Samsungos szinkronizáló programot használod, akkor a felső úgynevezett "taskbar" vagy status "bar" lehúzásával megjelenik az hogy csatlakozás a számítógéphez. Ha nem csatlakoztatod így, akkor elvileg csak tölt. Erre ne vegyél mérget, én Optimust használok, azon csak 2.1-es droid van, lehet, hogy azóta ez megváltozott.
2011. ápr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!