Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Motorola Defy-t...

Érdemes még Motorola Defy-t venni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem h esetleg megbánnám, mert most már lassan kezdődnek az 1ghz-s meg 2ghz-s mobilok gyártása és esetleg egy fél éven belül elavult lenne a Defy, nagyon tetszik és miden meg van amire szükségem van csak nem akarom megbánni. Vagy ilyenen ne gondolkozzak, mert úgy is lesz jobb, olcsóbb telefon?(Bár szerintem az ár-érték teljesen rendben van a Defy-nél.)
2011. ápr. 16. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz 2Ghz-es mobil, 2 MAGOS procis lesz:)

Egyébként meg nem fog elavulni.A telefon nem olyan mint egy számítógép, hogy lelassul, a telefonoknál azt kell nézni, hogy az a hardver, ami benne van, elég erős ahhoz hogy meghajtsa az oprendszert.Amúgy meg minek 2 magos telefon, a gépet is bőven meghajtja egy kétmagos CPU, nemhogy egy telefont.A játékok meg szerintem nem fogják kihasználni a 2 magot, csak talán majd 5 év múlva, de akkor a most kijövő 2 magos telók is elavultak lesznek:)

A defybe meg egy viszonylag erős hardver van, ugyhogy a játékok akadozásától nem kell tartanod.

2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:$ :D köszönöm a normális választ!!(zöldkezecske!)
2011. ápr. 17. 11:05
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] :DD
2011. ápr. 18. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, de az ára?sztem kb. 200e-től.Meg ezek a telefonok olyan hamar lemerülnek, hogy 1 órát játszol vele, oszt annyi:).Nem tudnak olyan akumulátort csinálni, hogy viszonylag hosszú ideig(1 nap:) )kibírja.Meg hát ez csak terv, ki tudja, hogy mi lesz jövőre.És én még mindig nem hiszem el, hogy egy 1 magos 1GHZ-s proci mér ne lenne elég egy mobilba.Minek ide 2mag 2GHZ-n?És arra koncentrálnak, hogy minél erősebb hardvert belezsúfoljanak egy telefonba.Inkább azzal kellene foglalkozni, hogy minél nagyobb kapacitású akkumulátorokat csináljanak, hogy ne egy fél napig bírja a telefon, hanem talán meglegyen legalább az 1-2nap.Akinek meg nem játékra kell(akinek arra kell, vegyen NPG-t)az meg hülye ilyen telefont venni.Már így is villámgyorsak a mai okostelefonok, hova legyenek már gyorsabbak?


Én még mindig azt mondom, hogy elég 1mag+1GHZ.

2011. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah, és még valami.


"Egy ilyen lapkával szerelt mobil gyakorlatilag ugyanolyan számítási eljesítménnyel rendelkezik majd, mint egy laptop vagy egy asztali PC."


Kit érdekel, ha fél óra alatt lemerül.Meg amennyiért ezt árulni fogják, azért egy csúcs pc-t veszek.És mire használnák a PC-nyi teljesítményt egy telefonba játékon kívül?Mert telefonálásra, SMS-ezésre, böngészésre biztos nem.

2011. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!