Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor hol is lehet venni?

Most akkor hol is lehet venni?

Figyelt kérdés
Szinte már bejártam Budapest összes T-Mobile üzletét iPhone 4 után kutatva, de mindenhol azt mondták, hogy náluk nem lehet kapni. Akkor most pontosan hol is lehet venni? És ha megveszem akkor mennyi idő még megkapom kézbe vagy már a helyszínen átvehető?
2011. ápr. 16. 19:00
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Hívd fel az Apple-t, és kérdezd meg tőle, hogy mikor lesznek képesek az ügyfeleiket kiszolgálni tisztességes módon. Csak ez a tré cég csinálja meg ezt az undorító dolgot, hogy hülyének nézi az embereket. 20 éve volt ez divat, a zsigulinál. Vedd meg függetlenbe, olcsóbb is, és nem vagy semmire kényszerítve. Vagy vegyl egy sgs-t, az még olcsóbb, és jobb.
2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt írtam, megnéztem sőt el is mentem az Allee (T-Mobile) -be és ott is azt mondták, hogy nem kapható.
2011. ápr. 16. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor rendeld meg netről. Mondjuk mikor én rendeltem 4 napig nem történt semmi aztán inkább mentem és megvettem személyesen Győrben.
2011. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!