Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen felbontása van az ATD...

Milyen felbontása van az ATD gp 318 gps-nek?

Figyelt kérdés

Gugliztam, de nem láttam se angolul, sem magyarul... :S

Igo sys-jébe 320X240-et állítottam be, de nem ment...


"User interface resolution (320x240) is not supported or compatible skin can not be found. Exit application."

Valaki?


2011. ápr. 17. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 320*240, de a programban (vagy a Skinben) nincs meg ez a felbontás mint opció, így nem tud települni.

Hiába állítasz a sys.txt-ben felbontást, az nem tudja a nem odavaló felbontást konvertálni.

2011. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor csak más skin kell?
2011. ápr. 17. 23:17
 3/9 A kérdező kommentje:
pontosan 320x240-es skint?
2011. ápr. 17. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

1.Van az IGO8 alapprogram, ebben léteznek különböző felbontások. de kibontva a branding.zip-et meg lehet nézni, hogy benne van-e?

2. Ha az alap kinézet nem tetszik, akkor lehet más SKINt feltenni, de az csak a már települt programban állítható át a másikra.

2011. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igo primo-t akarok rajta futtatni!

Ezt lehet nem mondtam...

Úgy kaptam, hogy a kártyámra van másolva, csak be kell állítanom az elérési utat és fut!

Akkor ez gondolom már telepített...

Elindul 480x272-el, de elindulásnál amikor a nyelvet akarom beállítani, akkor nem tudom a done gombot megnyomni...

Így nem tudok a beállításokhoz hozzáférni, hogy a normál 320x240-es skint be tudjam neki állítani!

Mit csináljak vele?

2011. ápr. 18. 16:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Primo\branding.zip:

Volt benne egy *.ini file, azt megnéztem:

[Branding]

<Navigation Software>="iGO primo"

<Web Address> | <Support E-mail>="www.nngglobal.com | info@nngglobal.com"


Nem láttam benne felbontást... :(


Ötlet?

2011. ápr. 18. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyes IGO változatok nem ugyanott tartalmazzák a futáshoz szükséges adatokat, találgatni meg nem szeretek..

Akkor a data.zip-et bontsd ki, azon belül nézd meg az UI_IGO9 mappát, van-e benne 320*240? Ha nincs, olyat kell keríteni, de én nem szeretem sem az Amigot, sem a Primot, nincs gyűjteményem belőle...

2011. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincsen benne, csak nagobb felbontás...

Akkor teljes data.zip-et keressek hozzá?


Honnan ha szabad kérdeznem? :)

Skint már tudtam belerakni, megy is, de nem oda esik a klikk mint a képernyőn... Nem jó a felbontás így sem valamiért nem élesek a képek meg a betűtípus is mosódik rendesen... :(


Kösz,, hogy segítesz! :)

2011. ápr. 18. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljes (mi a teljes?) nem kell, egyetlen elég ha benne van: a 320*240..

Volt IGOm, amiből helyhiány miatt kitöröltem mindent, csak azt az 1-et hagytam benne, ami kellett a futáshoz...

Miután a forrás állandóan változik, kotorászni kell a neten kitartóan, jobb tippem nincs.

2011. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!