Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a telefonnal, vagy a...

Most a telefonnal, vagy a kábellel, esetleg a számítógéppel lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mostanában a a testvéremnek az MP3 USB kábele, mellyel rakta a telefonra és az MP3-ra a neki kellő dolgokat(pl zene, videó, stb...) egyszer csak eltörött.Azóta az MP3 és a telefonnal nem tudott feltölteni, eleinte még ha visszarakta a pöcköt ami letört, rendesen működött, de körülbelül lassan 1 hete, hogy semmi sem ismeri fel.Vettünk az MP3-hoz egy USB kábelt, amellyel az MP3 tökéletesen üzemel, viszont a telefon nem.Ekkor mondtam magamba, hogy gondolom ez MP3-ra van inkább kifejlesztve, nem telefonra.Oké.Ma vettem egy Nokia 6300 telefon USB adatkábelt(amely az MP3-ához is rendesen működik), a telefon észleli a csatlakozást, viszont a gép USB ismeretlen névvel egy buborék ugrik elő alul.Érdekes, hogy a Windows újrainstallálása után is körülbelül 2 hónapig tökéletesen üzemelt, miután a pöcök letört az USB adatkábelről, a telefon sehogy nem képes kapcsolatot létesíteni a számítógéppel.Próbáltam a többi USB csatlakozón, mindegyiken ugyanazon problémája van a géppel.
2011. ápr. 18. 16:01
 1/2 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg újratelepíteni a telefonhoz kapott programot a gépen.
2011. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, szintúgy nem érzékeli:-(
2011. ápr. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!