Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg gt540. Hogyan tudom visszaá...

Lg gt540. Hogyan tudom visszaállítani az eredeti kezdőképernyőt?

Figyelt kérdés
A bal oldali érintőgombot megnyomva van egy olyan lehetőség, hogy választhatok az ún. launcherek között, gyárilag 2 van: lg kezdőlap és android kezdőlap. Ahogy átváltottam az lg-ről az android kezdőlapra, vissza a kartam állítani, de itt már nincs ilyen lehetőség, a beállítások között is kerestem de semmi állítási lehetőség nincs. Próbáltam azt hogy a házikó gombot hosszan nyomva tartom de akkor is csak az android kezdőlapot ajánlja fel. Hol tudok váltani?
2011. ápr. 21. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazás kezelő (vagy mi, nálam manage appilication) ott ha kikeresed a jelenlegi alapértelmezett launchert akkor tudod is törölni az alapértelmezetségét. Vagy Marketről leszedsz egy programot ami tud váltogatni a laucnherek között (pl. home switcher)
2011. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1. marketból leszeded a home switcher nevű alkalmazást


2. beállításoknál alkalmazások kezelése és az android launchernek törlöd az alapértelmezését (nem az alkalmazást!)

2011. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ejj csak pár mp-el előztél meg :D
2011. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Youtube-on fenn van egy egész telóbemutató, és rajta vvan hogy hogyállitsad vissza


Youtube - Segíthetünk - LG GT540 Optimus bemutató

2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemnemnem!

a keresőbe(ugye tudod hogy hol van) beírod hogy kezdőképernyő,és tudod az LG és az Android között váltogatni! :)

2011. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!