Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini szerintetek...

Xperia x10 mini szerintetek jo választás lenne? 25 ért zsir ujan tudnék veni csak az zavar elég kicsia képernyöje ha netezni akarok vele szerintetek jolehet látnia betüket? Vagy vegyek x8 at? Mia kettö közötta külömbség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

25ért? Melyik univerzumban? :D Mert hogy nem ebben az 100 xd

Am a kérdésedre válaszolva:

Az osztályban kettő van, a családban 1, mindhárom volt már a kezemben, az egyiken facéztam is, jól látni a betűket, és ha mégse, lehet nagyítani.

Az egyik osztálytársamnak az a nagy van, de öcsém az nagyon kemény xD azzal szinte hülyén néz ki ha telefonálunk akkora. :D én a kicsit venném, de szerintem keress valakit a cslaádban, barátok között akinek van és nézd meg alaposan xd

2011. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!