Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini telefonon...

Samsung Galaxy mini telefonon az sms hangját csak a gyári "dallamokra" lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Esetleg ha nem, akkor megírnátok, hogy hogyan lehet egy általam kiválasztott ZENÉT beállítani?? Nem nagyon jön be nekem a sima hang.. vmi modern zene kéne. :)
2011. ápr. 23. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet állítani mást is.

Elég sok módszer van rá.

Létrehozol egy notification mappát az SD kártyán és amit ide bemásolsz zenéket azt be tudod állítani értesítési hangnak (e-mail, sms, mms)

Vagy letöltöd a Tone Picker nevű alkalmazást. Így ha másik hangot akarsz beállítani akkor feldobja a lehetőségek közül a Tone Picker-t. Ezt kiválasztod és máris láthatod a memóriakártya tartalmát. Innen már könnyen megkeresheted azt amit be akarsz állítani.

A harmadik lehetőség pedig a Handcent sms nevű alkalmazás. Ez egy üzenetkezelő alkalmazás, tud magyarul is, le is tudod kódolni az üzeneteket, a kinézetét is tudod változtatni és nem utolsó sorban felismeri a kártyán tárolt zeneszámokat is. Így simán be tudsz állítani olyan hangot amilyet szeretnél.

2011. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:/

Az első módszerrel próbálkoztam, de csak a sajátféjlok mappába tudtam oan mappát csinálni amit mondtál, de nem sikerült.

2011. ápr. 23. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:

Úgy jó hogy nem fog menni. A kártya gyökerébe kell csinálni a mappát.

De azért van több módszer is rá, hogy lehessen választani.

2011. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most kaptam ezt a telefont, azért nem értek hozzá (annyira.)

:(:(


A "kártya gyökerébe" az hol van?

Ha esetleg van ien telfonja vkinek, az leirná részletesen, hogy jussak el addig a helyig ahová kell a mappákat tenni??

2011. ápr. 23. 13:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Az ahol van a többi mappa. Amikor megnyitod a kártya tartalmát akkor egyből ez jön be.

De ha ezzel nem boldogulsz akkor miért nem próbáld a többit?

Marketen fenn vannak, egyszerűen letölthetőek és nem kell velük annyit szenvedni.

2011. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nah sikerült. Leírom azoknak is akik ezel a problémával küzdöttek.

A kártya gyökere az mégis csak a SAját Fájlokbab ban, azon belül a Soundsba kell menni és ott kell létre hozni a bal alsó gombbal egy mappát, a mappa neve pedig: Notifications legyen. Aztán ide kell átmásolni zenéket.. és a beállítások..hang..értesítési csengő hangnál megtalálod amit a Noti.. mappába másoltál.

2011. ápr. 23. 13:32
 7/16 anonim válasza:
nekem most van töltön de ha kész akkor én is meg probálom ma kaptam de még anyira nem világos mit kell nyomkodni hogy más legyen az üzenet csengö hang
2011. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nekem a handcent-el sikerült!!! :))
2012. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
köszi a kérdezőnek a részletes leírást:)
2012. jún. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem is sikerült a gyökérkönyvtár sounds notifications mappa létrehozással és bemásolással. Fontos h a notifications mappa elnevezése többesszámban legyen ("s")!
2012. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!