Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini telefonon...

Samsung Galaxy mini telefonon az sms hangját csak a gyári "dallamokra" lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Esetleg ha nem, akkor megírnátok, hogy hogyan lehet egy általam kiválasztott ZENÉT beállítani?? Nem nagyon jön be nekem a sima hang.. vmi modern zene kéne. :)
2011. ápr. 23. 12:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
hogy kell átmásolni ebbe a Not. mappába??elakadtam :S
2012. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajátfájlokon belül belemész a zenékbe, kiválasztod, és nem csak ráéreintesz egy zenére, hanem hosszan nyomod meg, ezt követően előugrik egy ablak.. megosztás, töröl, áthelyez, és a másolra kell kattintani.. :D Aztán átmásolod a mappába.
2012. nov. 13. 13:37
 13/16 anonim válasza:
Tone pickert hiába írja mindenki Samsung Galaxy minire NEM elérhető!
2012. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Üdv.

Király vagy. Napok óta ezzel kinlodtam,megkérdeztem szinte minden ismerösöm,de senki nem tudta a választ. végre sikerült beállitanom.

Nagyon köszönöm

2013. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ja és manapság már szinte fillérekért lehet venni pc hez kártya olvasót. Akinek van pc je annak javaslom szerezzen be, egy picivel könnyebb azzal mappát létre hozni, hangokat másolgatni ide-oda
2013. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A kérdésemre (sms hang átállítása nem gyári hangra) a választ meg találtam amit nagyon köszönök. Főleg így, hogy én egy hülye gyerek okos telefonnal típus vagyok. A részletes leírást követve sitty-sutty sikerült átállítani. Még egyszer köszönöm mindazok válaszait hozzászólásait akik veszik a fáradságot, hogy segítsenek az önmaguknál tudatlanabbaknak.
2016. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!