Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs. IOS vs. Windows...

Android vs. IOS vs. Windows Mobile vs. Symbian?

Figyelt kérdés
Melyiket valasztanatok es miert???
2011. ápr. 24. 09:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok apple fan, csak még nem találkoztam buggal 1 év alatt mióta megvan a touch. de mondd el, milyen bugról hallottál. gondolom csak olvastál róla, ha neked is ios eszközöd lenne nem fikáznád mert nem lenne rá okod. rajta, milyen bugok vannak köztudottan?
2011. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 blex ***** válasza:

fogalmam sincs, milyen bugok vannak benne. de bug nélküli rendszer nincsen. és ha ezt az oldalt végigpörgeted, kiszúrja a szemedet a sok "bug fix release"

[link]

2011. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem ZTE Blade-em van Androiddal. Nem rossz, vagyis hát... rendszeresen újra kell telepíteni az Androidot, mert a hardver elég necces, épp csak futnak rajta az újabb dolgok és muszáj a legfrissebb os-el használni, mert az a leggyorsabb. Ez még nem is lenne nagyon gond. DE! GPS állandóan lefagy, teló újraindul, sok ROM-ot használtam már, AZ ÖSSZES így viselkedett!! Komolyabb játékok szintén újraindítják a telót. Mindez mondjuk egy Samsung Galaxy S-el (feleségemnek van) nem fordul elő, mert ott komoly hardver van, az bír gyári ROM-al is mindent. De újabb DE! Ez pedig a Market. Ami egy elképesztően kibasszuttolnagy szemetesláda!!!!! Egyszerűen nem találni rajta értelmes programokat!! Még mikor Nokiát használtam, letöltöttem 4-5 symbian-os játékot és egy évig el voltam velük, mert jók voltak! Erre a szarra már vagy 100-at letöltöttem és talán 2-3 volt közülük használható. De már meguntam őket és ha megint szeretnék 1-2 jó játékot találni, le kell töltenem megint 100-at mire megtalálom... és a szarrakás napról napra csak nő! Mert mikor nyomi gyerek otthon kitalálja, hogy ő majd fejleszt androidra, összetákol valami fost és felrakja a marketre, és ilyenekkel van tele a világ... a f.szom kivan már a markettel a nyílt forráskódjával együtt...

De egy dologgal nem tudok vitatkozni, az Android olcsó, de ennyi...

2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!